Zábavní centrum Venuše, Noble – recenze místa na firemní akci

[vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Zábavní centrum Venuše a Restaurace Noble, dva prostory na jednom místě. Jak to tam chodí? Proč tam udělat či neudělat svou firemní kaci? O tom více v našem článku.

Zábavní centrum Venuše je spíše známo jako hudební klub. Velice moderní klub. V roce 2018 došlo ke změně konceptu a z víceméně hudebního klubu se stalo zajímavé místo jak z gastronomického, tak zábavního pohledu.

Jaký je prostor?

Celý prostor je rozdělen na dvě části a to Restauraci Noble a velký taneční prostor. Třešinkou na dortu jsou také dvě bowlingové dráhy. Vše je velice moderně zařízeno. V prostoru si sedne zhruba 300 hostů, taneční prostro pojme zhruba stejné množství tančících. Součástí je také samostatný salónek s kapacitou kolem 50 hostů. Toalety jsou vždy čisté, šatna je součástí.

Centrum je velice dobře dopravně dostupné, v okolí je dostatek parkovacích míst, pár jich má rezervovaných přímo Noble pro své hosty. Trochu nám vadí hospoda, která je naproti vstupu do prostor Noble a Venuše, ale dá se to přežít. Pokud máte rádi moderní prostory, je to pro vás to pravé místo. Pokud preferujete spíše méně moderní visuál, poohlédněte se jinde.

Jako DJs jsme v tomto prostoru hráli na desítkách akcí, zvuk je velice kvalitní, horší je trochu komunikace DJ či moderátora se sedícími hosty, né vždy byl totiž funkční stropní reprosystém, jehož úkolem je šířit zvuk také do prostor k sezení.

Celkově však místo doporučujeme a to jak na menší akce, tak akce pro 200-300 zaměstnanců.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_video link=“https://youtu.be/f4gGM6Rj1O8″ align=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=“Zjistěte dostupnost DJ na firemní akci“ font_container=“tag:h2|text_align:center“ use_theme_fonts=“yes“][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce