Živá hudba na svatbu

hudba ke svatebnímu obřadu min

Váš svatební obřad naplno, s hromadou emocí

Přicházíte k oltáři za doprovodu nádherné melodie. Všichni vás toužebně očekávají, vy jste napjatá a plná očekávání. Je to přesně ta chvíle, na kterou se již dlouho těšíte. Jaká to bude melodie a kdo ji bude hrát jen jen na vás. Ať zvolíte housle společně s violoncellem a pianem, kvarteto saxofonistů či cokoli jiného, očekávejte krásný hudební prožitek.

Odpolední káva s živým doprovodem

Dejte si odpolední kávu a svatební dort za doprovodu Bachových melodií, jazzových skvostů Luise Armstronga či předělávek aktuálních popových skladeb. Svatební odpoledne se okamžitě stane skvělou vzpomínkou a netradičním zážitkem nejen pro vás.

Večerní improvizace, zážitek na který nezapomenete

Vaše oblíbená hudba v podání DJ dostane zcela jiný rozměr. Saxofonista či houslistka dokáží z každé skladby vymáčknout mnohem více než čekáte a to pokaždé jinak. Improvizovaná show v podání skvělých hudebníků a zkušeného DJ se stane neodmyslitelnou součástí nejen vaší svatby, ale také všech dalších, na které budete kdy pozváni.

...na spoustě nových ukázek ať již ze svateb či studia pracujeme

Chci zjistit dostupnost a cenu hudebníků

Další otázky a odpovědi

Hudba před začátkem obřadu

Pokud máte od nás živého hudebníka, začíná hrát zhruba 10 minut před obřadem, DJ zhruba 2O minut před jeho začátkem. Navodíme slavnostní atmosféru poklidnou hudbou, vaší oblíbenou baladou či trochou klasiky. Většinou tuto část nechají snoubenci na nás.

Příchod k oltáři

Nebraňte se ničemu. Míváme obřady na kterých ženich přiletí na skladbu „Flash“ od Queen nebo „Ich Bin Solo“ od Mickie Krause, nevěsta na Rockyho. K tomu však potřebujete spíše DJ.

Živí hudebníci bývají komornější, zde si spíše užijete romantiku s pravém slova smyslu. Vybrat si můžete z mnoha skladeb, které již umíme, případně pro vás nacvičíme přesně tu, kterou jste si vysnila.

Při přípravách s vámi projdeme vybrané skladby a řekneme si, kterou část skladby zahrajeme či pustíme. Případně s vámi obřad také nacvičíme.

Hudba k proslovu oddávajícího

V této části obřadu nedoporučujeme jakoukoli podkresovou hudbu, pokud nemáte obřad ozvučen mikrofony (což také mimochodem umíme, u DJ je to dokonce standard).

Výměna prstýnků, první novomanželský polibek a společný podpis

Emoce jsou na maximu. Řekli jste si „Ano“, vyměnili si prsteny a poprvé se políbili jako manželé, jako Pan a Paní. Hudba v této části obřadu bývá plná štěstí a veselí. Vyberte si skladbu, která vás nějak symbolizuje, u které vás společně zamrazí.

Gratulace

Hudbu moc vnímat nebudete ale vezte, krásně dokreslí atmosféru celého obřadu a bude skvělým doplňkem nejkrásnější chvíle vašeho života. Hudbu si můžete buď zvolit, nebo to necháte na nás a necháte se překvapit. Nebojte, volíme skladby tak, aby přesně zapadly do hudební skládanky ceremoniálu. Počet skladeb je závislý vždy na počtu hostů a také na tom, jak moc se při gratulacích „zakecají“. :-)

Ozvučení obřadu personálem svatebního místa

Většina personálu na svatebních místech nerada pouští hudbu na obřadu. Skladby si navíc musíte sami připravit a případně sestříhat tak, aby zazněly přesně ty části, které chcete. Pokud to totiž neuděláte, vsaďte se, že skladbu například při příchodu k oltáři uslyšíte od začátku a prostě až k němu dojdete, obsluha skladbu přepne. Kvalita ozvučení také nebývá na většině míst dobrá. O ozvučení oddávajícího an nemluvě. Hudba na svatební obřad je dost důležitá. Máte totiž jen jeden pokus.