Svatební video, které budete milovat

…a kameraman, se kterým vám bude prostě dobře.

Svatební video – nejčastější otázky a odpovědi

Co když můj svatební kameraman onemocní?

Tak jako u všech ostatních služeb máme náhradu a proto garantujeme náhradu. Jsme tým a máme toto ošetřeno. Garanci máme také ve smlouvě. Klepeme na dřevo, náhradu kameramana jsme zatím neřešili.

Jak dlouho bude kameraman na svatbě?

Většinou je s vámi svatební kameraman na svatbě od rána do 19 až 21 hodiny. Nemáme nějaký přesný limit, jde však o to, aby bylo video zajímavé a měli jste zachyceny důležité okamžiky dne.

Budeme se před svatbou s kameramanem scházet?

Určitě ano a to buď osobně nebo prostřednictvím videa. Je důležité, abyste se poznali, řekli si detaily, představu a domluvili se například na průběhu jednotlivých částí svatebního dne. Schůzky většinou trvají kolem 60-ti minut. Pokud u nás máte rezervovány také jiné služby, na základní otázky se vás již váš svatební kameraman ptát nebude. Toto se dozví již od svých kolegů. Informace v rámci akce sdílíme a to proto, aby byl průběh svatby svižný a bez zbytečných doplňujících otázek. Přeci jen těch za svatební den dostanete od ostatních hromady. Budete řešit především:

  • hudbu – můžete si zvolit vlastní (má to však určitá autorská omezení, ale to vám vysvětlíme)
  • představu, jak by mělo video vypadat, co by na něm mělo být
  • VoiceOver – řeč oddávajícího apod. (to teť letí :-) )
  • a další věci… ale tím vás provedeme, nebojte

Budeme mít uzavřenou smlouvu?

Ano, smlouvu uzavíráme na všechny naše služby, tj. jak DJ, hudebníky, tak svatebního kameramana i fotografa. Pokud u nás objednáte služeb více, budeme mít jednu smlouvu na vše. To je podstata naší služby. A dokonce levněji. All in One a jednoduše.

Budu si moct vybrat hudbu do svatebního videa?

Ano, ale má to svá autorská omezení. Pokud chcete Eda Sheerena, musíte počítat s tím, že vám video možná Facebook zablokuje. O tom vám řekneme více na schůzce.

Jinak v 99% případů vybíráme hudbu my. Zatím jsme se pokaždé trefili.

Kdy dostanu video ze svatby?

Maximálně do 30 dnů od svatby.

Jak hotové video dostanu?

Po dokončení úprav vám pošleme odkaz ke stažení. Ten také najdete v Klientské zóně. Video budou takto přímo ke stažení po dobu 1 roku, poté je dáme do digitálního archívu pro případ, že byste je do budoucna potřebovali.

V jakém rozlišení svatební video bude?

Video dostanete ve formátu 4K a také ve formátu FullHD pro případné využité na sociálních sítích + Vám pošleme neveřejný odkaz na jeho náhled.

Komu svatební video patří, kdo má licenci?

Podle zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon) je autor (svatební kameraman) držitelem autorských práv. Objednáním a zaplacením služeb nabýváte vlastnická práva k videu = máte licenci k jeho používání. Autorská práva jsou dle zákona nepřevoditelná na jinou osobu (§ 26, odstavec 1 zákona č. 121/2000 Sb.

Pokud není výslovně ujednáno jinak, není možné svatební video dále přeprodávat, používat pro výdělečné účely třetích stran (např. svatební salóny, propagace výrobků) nebo upravovat. Jednoduše řečeno, pokud si z videa vystřihnete kousek a dáte ho na Facebook, hlavu vám nikdo neukousne, ale neměňte strukturu, hudbu, apod. Na běžné využívání máte plnou licenci, můžete tedy sdílet, atd.

Co je vlastně v ceně?

V ceně máte videoklip o délce 3-5 minut ve 4K kvalitě. Pokud budete chtít také záznam (cca 20 minutový sestřih svatebního dne), lze si jej dokoupit.

Dron máte v ceně?

Natáčení dronem je v ceně. Jelikož ale dodržujeme zákony a naši kameramani mají plné oprávnění dronem létat, létáme pouze tam, kde se to smí a pouze za příznivého počasí. Mapu, kde můžeme létat dronem najdete TADY.

Jak je to s placením?

Stejně jako u ostatních služeb. Po potvrzení elektronické smlouvy vám přijde rezervační faktura, zbylá částka se hradí opět oproti faktuře po svatbě. Pokud máte více služeb, dostanete jen jednu rezervační a jednu konečnou fakturu.

Jaká je cena svatebního videa?

Naše za svatební videoklip začíná na 19 000 Kč.

Co je Klientský portál?

V ČR se jedná o jedinečnou službu, díky které máte plně pod kontrolou svou akci. Fotky, videa, aktivity, svatební hry, hudba, časový plán dne, inspirace, smlouva, veškeré údaje včetně kontaktů na svého fotografa – to vše máte kdykoli k dispozici.

Klientský portál najdete zde. Přihlašovací údaje obdržíte po elektronickém podpisu smlouvy.

Tak už neváhejte a pošlete nám nezávaznou poptávku

Dozvíte se, kteří kameramani  jsou volní, jaké další služby máme a kolik to bude stát. Nebojte se, nekousneme vás.

  • Zavolá vám Lenka nebo Anička, pobavíte se o detailech Vaší svatby.
  • Pošleme vám cenovou nabídku s nejvhodnějšími kameramany.
  • Budete mít svou svatbu bez starostí.
  • Můžete využít výhodné balíčky služeb