Náš tým

svatebnni dj jan konecny 12

DJ Honza Konečný

Jsem bavič. Nuda neexistuje a nesmát se nelze! Od roku 2006 jsem si prošel spoustou klubů a eventů různého druhu a stylu. Dobře si uvědomuji, že ode mě závisí spokojenost hostů na svatbě či firemním eventu a to sebou nese nutnost improvizace, skvělého načasování,…

svatební dj jiří vinkler

DJ Jiří Vinkler

Jsem živel, který roztančí každou svatbu či párty. Celé česko a Slovensko objíždím díky svatbám od r. 2011. Mám rád, když se lidé baví a můžu jim předat svou pozitivní energii…

dj josef krsek ostrava

DJ Josef Krsek

Jsem velmi aktivním a živým příkladem toho, že i introvert dokáže rozvířit nevídanou zábavu. Hrát a moderovat klubové akce, svatby, firemní akce, či charitativní akce je pro mě standard.

dj milan kozelek 45 upr

DJ Milan Kozelek

Jsem rozvážný a veselý člověk. Mám rád ve věcech pořádek, troufnu si říct, že už mě za DJs pultem jen tak něco nevyvede z míry.

dj-michal-blaha-valasske-mezirici

DJ Michal Blaha

Největší radost mám z toho, když se lidé baví a to byl důvod, proč jsem začal hrát. Chtěl bych předávat radost dál a zvednout úroveň zábavy. Rád hraji rockové akce, jelikož mám rockovou muziku v malíčku.

petr kříž dj

DJ Petr Kříž

Když jsem se v září 2016 dozvěděl, že KV-Production pořádá výběrové řízení na nové DJs, okamžitě jsem se přihlásil a doufal, že si mě vyberou. Prošel jsem a z mnoha začínajících talentů si vybrali právě mě.

martin janos dj valassko

DJ Martin Janoš

Jsem rozený Valach, mám rád zábavu a lidi. Mám za sebou už stovky různých akcí, takže mě jen tak něco nezaskočí.

Svatební DJ Karel Procházka

DJ Karel Procházka

Hudbě se jako DJ profesionálně věnuji již hezkou řádku let. Většinu (nejen) diskotékových evergreenů jsem zažil na vlastní kůži v době, kdy to byly žhavé novinky. Ale nebojte, novinkám se věnuju denně.

dj vaclav skopalik havirov 13

DJ Vašek Skopalík

Pokud vám budu hrát na svatbě či oslavě, pravděpodobně si s vámi hodím nějaké to taneční kolečko přímo na parketu :-)

dj michael heider 1050

DJ Michael Heider

Říká se o mě, že jsem velice zodpovědný a pečlivý. Ano, snažím se o to. Nejvíce to poznáte v přípravě své akce. Ta je podle mě klíčová a dávám si na ni velice záležet.

krysto czyz saxofon kv production

Kryštof Czyź - saxofon

Některé skladby mám částečně připravené, u jiných improvizuji. Takže žádné mé vystoupení není stejné. Snažím se napojit na publikum, přeji si, aby každý odcházel s pozitivním zážitkem díky mému saxofonu.

dj petr knap

DJ Petr Knap

Jsem majitelem KV a vkládám do něj své dlouholeté zkušenosti z dráhy DJ i manažera.

Foto & video
stanislav ryc svatebni kameraman

Stanislav Rýc - kamera

Jsem veselá kopa. Točím jak svatební video, tak firemní klipy a reklamy či hudební videoklipy. Mám toho již dost za sebou a proto ode mě vždy můžete očekávat 100% výsledek.

svatebni fotograf lukas ston 2

Lukáš Ston - fotograf

Mám rád motorsport a vlastním Ford Mustang GT 4.6 V8, můj splněný sen. Na svatby v něm jezdím a pokud jste taky fanoušky aut, po domluvě vám ho rád zapůjčím na focení.

fotografka iva burgrova 5

Ivana Burgrová - fotografka

Věřím, že vzpomínky uchované ve fotkách jsou i po letech intenzivní, když se na ně díváte.

daniel petruska fotograf 1

Dan Petruška

Dan je mladý progresivní fotograf s duší umělce, který se nebojí experimentů, ale můžete s ním být v pohodě také při běžných eventech.