U Svatého Mikuláše je všeho hojnosti!

Titulek tohoto článku platí nejen pro poskytované služby, ale také pro naplněné termíny. Nejen po celé léto se tady střídají svatební oslavy s narozeninovými.

DJ Honza Konečný hrál na svatbě 11.8. pro asi 70 česko-polských hostů. A sám říká, že prostory U Svatého Mikuláše jsou naprosto úžasné. Dojezd z Ostravska, Opavska, Hlučínska dokonce z Polska a okolí je bezproblémový a navíc je to na všechny vyjmenované strany blízko.

Sál najednou pojme až 200 osob, hodí se nejen na oslavy, plesy nebo firemní večírky, ale také třeba na konference či školení. Hladký průběh všech akcí zajistí technické zázemí (dataprojektor a plátno, pódium) a v neposlední řadě klimatizace, která je pro jakýkoliv event snad už samozřejmostí. Právě díky velikosti prostoru je upraven i minimální počet hostí – a sice 35 osob. Je to vcelku logické opatření. Na tak velkém prostoru by se méně lidí prostě ztratilo a celá místnost by vlastně zela prázdnotou.

Jak dlouho dopředu je potřeba si rezervovat termín „U Mikuláše“? Paní majitelka říká, že je to různé, ale rok dopředu je to vhodné. Někdy se může stát, že se termín najde i za 3 týdny, ale je to spíše shoda náhod.
Díky komplexnosti prostoru je U Svatého Mikuláše vše na jednom místě. V zahradě objektu je altánek pro svatební obřady, terasa, zákoutí pro focení, dětské hřiště, ubytování pro 29 osob.

S rušením nočního klidu si také hlavu nelámejte, nikdo vám nepřijde v 10 večer ztlumit hudbu. Ptáte se co s ozvučením tak velkého prostoru? Kvalitní aparatura a šikovný DJ nemají nejmenší problém. Navíc akustika v tomto objektu také dodá na intenzitě zážitku. Zábavu do brzkých ranních hodin si náš svatební DJ Honza Konečný užil a také, jak sám říká, tady skvěle vaří a mají obrovské porce. A to jistě ocení každý gurmán.

Musíme říct, že i když vejdete do tak prostorného svatebního sálu, projdete se zahradou nebo se zastavíte u baru na panáčka, pořád máte jakýsi pocit útulnosti. A základem vydařené svatby je přece dobrý pocit! (A ještě oboustranné „ano“ při svatebním obřadu).

KV-Production dopručuje Hostinec U Sv. Mikuláše jako svatební místo pro větší a velké svatby, konference, firemní večírky a plesy. Rezervujte si svého DJ.

u svateho mikulase

 

Zjistit termín a dostupnost služeb

 

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.