Stodola Suška – recenze svatebního místa

V Kravsku u Znojma nemusíte nosit ve svatbní den podpatky.

Proč?

Protože by se vám (v lepším případě) dost špatně zvládal místní terén. Reč je o terénu svatebního místa Stoldola Suška, která se v poslední sezoně těšila velké oblibě u snoubenců.

Víc autentickou stodolu v této oblasti těžko pohledáte. Je tady vše, co ke stodole patří. A když je dostatečně teplo, ještě zacítíte minulost, která se zde odehrála… Kolem stavby se slaměným stropem a cihlovými zdmi je jen pole a opodál stojí luxusní moderní stavba. Uvnitř stodoly je vše z dob babičky, či prababičky, staré kredence, trámy a cihlové zdi, hrubá kamenná podlaha a místo umyvadla na wc jen kýbl. Princezny se s touto skutečností musí trochu popasovat, ale pokud chete mít opravdu rustikální, boho či vintage svatbu, budete na správném místě.

stodola suska

Začátek těžší, potom pohoda

Zaparkujete pohodlně, vlastně kdekoliv na poli, místa je tu dost i pro 150 lidí a ještě vás i ubytují.

Obrňte se ale trpělivostí, dochvilnost nebude nejsilnější stránkou správců stodoly. Když už přežijete prvotní rezervaci a ujasnění podmínek, vše poběží, jak má. 
Ze zkušenosti víme, že obsluha ve Stodole Suška je fajn, zapracovat by měla trošičku na upravenosti po celou dobu trvání akce. Ale nezacházejme do detailů. 
Co se hudby týče, nazvučení obřadu si náš DJ Honza Konečný, který tady minulou sezonu hrál několikrát po sobě , velmi pochvaloval.

Jaký je svatební obřad ve Stodole

Obřad ve Stodole Suška, milé nevěsty, ten je totiž kouzelný. Procházíte starou zříceninou humna až ke špalíru z břízového dřeva a slavobráně ve stejném stylu. Nad hlavami vám svítí drobné světýlka… Večer jsou světlýka stěžejním prvkem Stodoly. Navodí totiž neuvěřitelně romantickou atmosféru. Sodola bez světýlek by byla jako země bez vody.

stodola suska svatba

Stodola Suška ano či ne

Ubytování pro hosty najdete v nedaleké Kočandě. O tom bychom vám rádi přinesli podrobnější informace, ale nemáme je k dispozici, jelikož správce stodoly nedorazil na schůzku, kde jsme se na tyto podrobnosti chtěli zeptat. 

Vycházíme tedy pouze z vlastních zkušeností, z toho co jsme viděli a zažili na několika svatbách ve Stodole Suška. 

Vaše svatba bude rozhodně super, sem-tam se může vyskytnout zádrhel, ale s trochou trpělivosti bude svatba ve Stodole Suška určitě nezapomenutelná.

Zjistit termín a dostupnost našich služeb pro Stodolu Suška

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce