Restaurace a penzion Františkův dvůr

[vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Ticho a klid všude kolem, koně a výborné jídlo, ekofarma… To je jen velmi stručný popis tohoto svatebního místa v Klokočově (Vítkov).

Ve čtvrtek nebo sobotu se tu promenádují svatební hosté a novomanželé celé léto. Svůj termín na svatbu si rezervujte tak půl roku předem, ale vězte, že ty „lepší termíny“ jsou plné i rok dopředu.
Prostředí ve Františkově dvoře je přírodní, kombinace dřeva a kamene přímo vybízí k uspořádání vintage svatby.

Svatební obřad

Oddají vás na louce za restaurací pod urostlým kaštanem. Je to kouzelné místo s výhledem na louku. Rozhodně doporučujeme zvolit živou hudbu k obřadu, například trumpetové duo, jehož muzika se bude v dál překrásně rozléhat, až budete mít při slavnostním příchodu husí kůži. Dalším místem je terasa, také s moc hezkým výhledem, kde se dá přichystat i svatební obřad pod střechou a je tak zajištěn hladký průběh i při deštivém počasí.

Oběd

V restauraci usadíte s přehledem 50 hostí, pro velké svatby (100 lidí) je prostor nedostatečný. Co je nutno zmínit, vaří se zde naprosto geniálně. Obsluha je profesionální a usměvavá, domluví se i s vašimi anglicky hovořícími hosty. 

Odpolední zábava

Po jídle se většinou novomanželé odcházejí fotit. Pro hosty doporučujeme program v podobě procházky v okolí farmy a hudebně se zde hodí menší kapela nebo klidně cimbálovka. Fotografové jistě ocení celý areál, kde je spousta zákoutí pro krásné fotky. Třeba zrovna na koních. Nejmenší svatební hosté se rádi porozhlédnou po zvířátkách.

Večerní párty

Na večer pozvěte svatebního DJ, který rozproudí tu pravou svatební party. Hráli tady např. DJ Jirka Vinkler nebo DJ Honza Konečný a shodují se na tom, že i když je prostor pro stavění stage trochu menší, rozhodně to nevadí a vlezou se na lehce vyvýšené pódium, abyste měli parket jen pro vás. Díky hezkým a jednoduchým dekoracím ve Františkově dvoře budete mít opravdu intenzivní zážitek i z prvního novomanželského tance. A věřte, že atmosféra a emoce jsou na svatbě nesmírně důležité.

Ubytování

A po zdárném konci svatební veselky můžete ubytovat své hosty v penzionu, kam se vejde až 60 osob. S parkováním také nebudete mít nejmenší problém.

Restauraci a penzion Františkův dvůr doporučujeme pro svatby v přírodním stylu, pro všechny, kteří chtějí být spjatí s přírodou a užívat si venkovský klid.  Jelikož tady nemají problém s rušením nočního klidu, můžete se s námi bavit až do rána.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“4206″ img_size=“full“][vc_single_image image=“4207″ img_size=“full“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=“Svého svatebního DJ na svatbu ve Františkově dvoře poptáte zde:“ font_container=“tag:h2|text_align:center“ use_theme_fonts=“yes“][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce