Pod Zeleným dubem – recenze místa na svatbu

Na náměstí v Bohumíně se nachází Hotel a restaurace Pod Zeleným Dubem. Je to oáza malebných prostor, výborného jídla a také skvělého wellness v podobě pivních a hudebních lázní Oderberg.

Určitě jste slyšeli i o nedalekém Zámku Chalupki, který se nachází hned za hranicemi, v Polsku. Obě tato místa totiž patří pod stejného provozovatele. Pokud si tedy nestihnete zamluvit termín svatby v Chalupkách, rádi vám ho poskytnout právě Pod Zeleným Dubem. Pokud plánujete svatbu přes týden a ještě mimo letní sezónu, je to s termíny volnější, ale víkendovou svatbu rezervujte raději s ročním předstihem. Do velkého klimatizovaného sálu v restauraci se vejde až 180 hostů. Pro svatby do 50 osob se zde nachází sál menší.

pod zelenym dubem bohumin

Svatební obřad v hotelu Pod zeleným dubem

Oddat se můžete nechat na radnici nebo v kostele v Bohumíně a poté se přemístíte na svatební hostinu do restaurace Pod Zeleným dubem. Pokud upřednostňujete obřad přímo v hotelu, můžete ho mít při pěkném počasí na zahradě nebo ve vnitřním salónku. Cena pronájmu zahrnuje i květinovou dekoraci, kterou vám po domluvě připraví na míru. 

Obřad doporučujeme ozvučit živou hudbou nebo DJem a rozhodně vám přijde vhod i podkresová hudba u slavnostního obědu. O něm si pojďme říct něco víc.

Svatební hostina

Menu na svatební oběd je připraveno v balíčcích a domluvíte se na něm s event manažerkou. Pak už jen stačí vybrat si styl a personál se vám postará o celou výzdobu. A na to jsou tady špičky ve svém oboru. Vše co jsme dosud viděli bylo neskutečně krásné.

Obsluha restaurace mluví česky i polsky – jak je v česko-polském pomezí víceméně standartní. Kromě toho můžeme říct, že jsou to od začátku do konce profesionálové.

svatba-pod-zelenym-dubem-bohumin

Svatební fotky

Novomanželé často přejedou do nedalekých Chalupek aby se vyfotili v zámecké zahradě nebo na mostě, který zajišťuje spojení mezi ČR a PL. Ten je zajímavý svým industriálním vzhledem. I samotný svatební sál v hotelu je fotogenický a stylový. Zkušený fotograf může využít třeba jeho vysoké stropy nebo vstupní schodiště.

Využijte zvýhodněné balíčky na všechny svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

Zábava na svatbě Pod Zeleným dubem

Ve svatebním sálu (který má navíc skvělou akustiku) se nachází velké pódium, na které se vejde živá kapela nebo náš DJ s aparaturou. DJ je v přímém kontaktu se svatebčany, kterým plní všechna jejich přání. Pod Zeleným Dubem myslí i na nejmenší svatebčany a na váš pokyn pro ně připraví dětský koutek.

svatebni dj pod zelenym dubem bohumin

Ubytování svatebních hostů a parkování

Pro novomanžele je zde připraveno novomanželské apartmá, které je v ceně svatebních služeb. Pro hosty je možnost ubytování v 11 pokojích pro celkem 21 osob.

Kousek od hotelu je velké parkoviště s dostatkem parkovacích míst i v případě velké svatby.

Závěrem

KV-Production rozhodně doporučuje Hotel a restauraci Pod Zeleným Dubem – pro svatby, firemní eventy nebo plesy. Jak už pro jeho krásné, velké prostory, tak i pro profesionální a ochotný personál.

Zjistit termín a dostupnost našich služeb

 

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce