Pod Zeleným dubem – recenze místa na svatbu

Na náměstí ve Starém Bohumíně se nachází Hotel a restaurace Pod Zeleným Dubem. Je to oáza malebných prostor, výborného jídla a také skvělého wellness v podobě pivních a hudebních lázní Oderberg.

pod zelenym dubem bohumin

Určitě jste slyšeli i o nedalekém Zámku Chalupki, který se nachází hned za hranicemi, v Polsku. Obě tato místa totiž patří pod stejného provozovatele. Pokud si tedy nestihnete zamluvit termín svatby v Chalupkách, rádi vám ho poskytnout právě Pod Zeleným Dubem. Pokud plánujete svatbu přes týden a ještě mimo letní sezónu, je to s termíny volnější, ale víkendovou svatbu rezervujte raději s ročním předstihem. Pořádají se zde svatby od 30 osob v menším sále. Do velkého klimatizovaného sálu se vejde až 180 hostů.

Svatební obřad v hotelu Pod zeleným dubem

pod zelenym dubem bohumin hotel svatba 3

Oddat se můžete nechat na radnici nebo v kostele v Bohumíně a poté se přemístíte na svatební hostinu do restaurace Pod Zeleným dubem. Pokud upřednostňujete obřad přímo v hotelu, můžete ho mít při pěkném počasí vedle kostela, který se nachází pouze přes náměstí. V případě špatného počasí je připravena suchá varianta přímo v sále.

Obřad doporučujeme ozvučit živou hudbou nebo DJem a rozhodně vám přijde vhod i podkresová hudba u slavnostního obědu. O něm si pojďme říct něco víc.

Svatební hostina

pod zelenym dubem bohumin hotel svatba

Menu na svatební oběd je připraveno v balíčcích a domluvíte se na něm s event manažerkou. Pak už jen stačí vybrat si styl a personál se vám postará o celou výzdobu. A na to jsou tady špičky ve svém oboru. Vše co jsme dosud viděli bylo neskutečně krásné.

Obsluha restaurace mluví česky i polsky – jak je v česko-polském pomezí víceméně standartní. Kromě toho můžeme říct, že jsou to od začátku do konce profesionálové.

Cena pronájmu zahrnuje také výzdobu stolů. O květinové kompozice se Vám postará jejich profesionální květinová dílna OTHER.berg FLOWERS. K dispozici mají podrobně zpracovaný katalog dekorací. Kromě výzdoby sálu si rovnou můžete objednat svatební kytici, kytice pro maminky, družičky, atd..

Svatební fotky

Novomanželé často přejedou do nedalekých Chalupek aby se vyfotili v zámecké zahradě nebo na mostě, který zajišťuje spojení mezi ČR a PL. Ten je zajímavý svým industriálním vzhledem. I samotný svatební sál v hotelu je fotogenický a stylový. Zkušený fotograf může využít třeba jeho vysoké stropy nebo vstupní schodiště.

Využijte zvýhodněné balíčky na všechny svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné.

Zábava na svatbě Pod Zeleným dubem

pod zelenym dubem den otevrenych dveri

Ve svatebním sálu (který má navíc skvělou akustiku) se nachází velké pódium, na které se vejde živá kapela nebo náš DJ s aparaturou. DJ je v přímém kontaktu se svatebčany, kterým plní všechna jejich přání. Ani po půlnoci se ve svatebním veselení nemusíte omezovat.

Pod Zeleným Dubem myslí i na nejmenší svatebčany a na váš pokyn pro ně připraví dětský koutek.

Ubytování svatebních hostů a parkování

Pro novomanžele je zde připraveno novomanželské apartmá, které je v ceně svatebních služeb. Pro hosty je možnost ubytování v 11 pokojích pro celkem 32 osob. V případě potřeby větší ubytovací kapacity existuje možnost využít ubytování v jejich druhém hotelu: Na Zámku – jen 300 metrů od Hotelu Pod Zeleným dubem (týká se určitých termínů).

Kousek od hotelu je velké parkoviště s dostatkem parkovacích míst i v případě velké svatby.

Den otevřených dveří

Hotel Pod Zeleným dubem pro své klienty každoročně koncem března pořádá “DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ“. Jedná se o komorní akci pro jejich klienty, kteří v daném roce u nich pořádají svatební hostinu. V tento den jsou na sále připraveny nazdobené stoly, každý stůl je laděn do jiné barvy s jinou květinovou kompozicí. Dále zde naleznete ochutnávky předkrmů, sladkého baru, středomořské tabule, apod.. Jsme jedním z dodavatelů, které na Dni otevřených dveří Pod Zeleným dubem potkáte. Takže se můžeme pobavit zcela konkrétně o prostorech, hudbě a všem, co vás bude zajímat.

Závěrem

KV-Production rozhodně doporučuje Hotel a restauraci Pod Zeleným Dubem – pro svatby, firemní eventy nebo plesy. Jak už pro jeho krásné, velké prostory, tak i pro profesionální a ochotný personál.

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce