Penzion Staré časy – recenze svtebního místa

Audio verze článku

Dřevo, kámen, hory, frgály, cimbálka a slivovice. Co takhle valašskou svatbu? Tohle všechno a mnohem více najdete v Penzionu Staré časy na Horní Bečvě. A jako bonus ještě velmi příjemný personál a fér podmínky pro uspořádání nejen svatebního dne.

Staré časy najdete naprosto bez problémů, jsou totiž přímo na cestě od Rožnova pod Radhoštěm ve směru na Bílou či Bumbálku. Nečekejte složitou polní či lesní cestu, přijedete pohodlně a zaparkujete na obřím parkovišti pro skoro 100 aut.

Výzdoba ve stylu vintage

Pospěšte si s poptávkou volného termínu, obzvláště ty letní víkendové jsou hned pryč a to rok dopředu. Za nás doporučujeme podzimní svatbu. A víte proč? Protože design tohoto místa přímo vybízí k výzdobě šípkovými větvičkami, barevnými listy a plody podzimu. Když už jsme u té výzdoby, ve Starých časech vám připraví a vyzdobí stoly dle přání. Skvěle se sem hodí hlavně svatby ve vintage stylu- dokonalé prostředí.

Svatební catering a slavnostní hostina

Svatební obřad můžete uspořádat přímo na zahradě Penzionu, hostinu v sálu pro až 100 lidí. Minimální počet svatebčanů by měl být alespoň 30 osob.

staré časy horní bečva

Svatební menu vám nejen sestaví na míru, nezapomínají tady ani na hosty se stravovacími omezeními a různými potravinovými intolerancemi a taky na dětské menu. Navíc vše si předem schválíte, ochutnáte a doladíte na několika předsvatebních schůzkách. Nám se líbí hlavně osobní přístup paní Ing. Kateřiny Růčkové, se kterou jsme hovořili o celém procesu příprav svatby v Penzionu Staré časy a navíc jsme měli možnost několikrát zažít celou svatbu v praxi z pohledu DJů. Velkým pozitivním překvapením je obsluha- vždy upravení a usměvaví lidé jsou na svatbě k nezaplacení.

Večer se můžete těšit také na grilované speciality na zahradě. Mňam! Na svatbě tu hrál např. DJ Michal Blaha a to je gurmán, který si jídlo obzvlášť pochvaloval. Svatební dort a candy bar nechávají na vás. Přece jenom, každá nevěsta má o dortu vlastní představu, můžete vybírat jaký chcete a kde chcete, nebudou vám rozhodně nutit 5 variant na výběr pouze z jejich cukrárny, to ne.

Děti na svatbě Tady je o ně opravdu postaráno! Uvnitř svatebního sálu je připraven dětský koutek s hračkami, venku je zahrada se skluzavkou. Kvitujeme hlavně celkové oplocení- děti vám nevyběhnou na cestu a neztratí se.
svatební dj michal blaha staré časy horní bečva

Hudba na Starých časech – jak na to?

Ke svatebnímu obřadu v Penzionu nabízí reproduktor, do kterého si můžete sami “napíchnout” vlastní muziku k obřadu. Je to samozřejmě varianta, no doporučili bychom spíše hudbu živou, či DJ. Přece jenom, obřad je oficiální a tou nejdůležitější částí svatebního dne (měl by být), dejte mu trochu vznešené atmosféry, vaši hosté (a vy také) to ocení. Co takhle violoncellové duo?

svatební dj michal blaha staré časy horní bečva

K obědu vám může jako podkres znít hudba z interního sound systému Penzionu, po obědě k dobré kávě či vínečku, frgálům a slivovici zase cimbálová muzika nejen pro babičky. Když už jsme u té cimbálky, je to vynikající varianta, jak zabavit hosty odpoledne, v době, kdy se novomanželé zpravidla jedou fotit. A ještě ke všemu do prostředí Starých časů cimbál a housličky krásně zapadnou.

Na večerní párty vybíráte buď DJ nebo kapelu, záleží i od počtu hostů. Třeba u velké svatby o 100 lidech vybírejte kapelu tak, aby se do prostoru vlezla.

Ještě pár vět o nočním klidu a ubytování, ať máte všechny informace na jednom místě. Penzion Staré časy nabízí 30 lůžek. Pokud potřebujete ubytovat větší počet hostů, nabídnou vám další ubytovací kapacity nedaleko. Pokud využijete pro sebe a své hosty ubytování, tak se tady noční klid po 22:00 neřeší vůbec. Může se stát, že se (při volných kapacitách) ubytují externí hosté mimo svatebčany, v tom případě je nutné po 23:00 hudbu trochu tlumit. My jsme tady zatím takové omezení neměli a hráli jsme “naplno” bez omezení.

dj staré časy horní bečva

Závěrem- nejen valašská svatba v Penzionu Staré časy

Pokud si svůj svatební “pobyt” prodloužíte, v okolí najdete nesčetně zajímavostí: Pustevny, Národní muzeum v přírodě v Rožnově p. R. , SKI Bílá, atd.. Spousty krás například pro pořízení nádherných párových svatebních fotek.

Penzion Staré časy doporučujeme pro svou super polohu, příjemné lidi, dobré jídlo a krásné prostředí Beskyd.

Vaše KV-Production

Dostupnost a cena našich služeb pro Penzion Staré časy

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.