Nevěsty před vámi hledaly stejně jako vy. Jak hodnotí naše služby?

Hráli jsme pro více než 1000 párů. Plánování, které řešíte nyní vy již máme mnohokrát za sebou. Známe místa, víme nač se připravit. Nejsme svatební koordinátoři. Jsme však důležitou součástí každého svatebního dne. Bez hudby, fotografií si dnes většina nevěst nedokáže svatbu představit.

Hodnocení na webech najdete prakticky vždy jen pozitivní, proto je důležité prověřit si také další kanály jako recenze na Google či Facebooku. Pokud daný dodavatel na těchto webech recenze nemá nebo jej tam dokonce nenajdete, je něco špatně.

Podívejte se na pár hodnocení klientů, kteří před svou svatbou hledali stejně jako vy. A ihned poté nás nezapomeňte kontaktovat.

Za mě naprosto skvělá a úžasná domluva před svatbou, organizace a přípravy bez problémů. Komunikace těsně před a přímo na svatbě na jedničku s hvězdičkou. Nemůžu nic vytknout, vybral jsem si KV Production a pana Vinkler jen proto, protože jsem věděl že žádné negativa ani nebudou. Moc děkuji

Matěj Erbs

 

Jelikož velmi rádi tančíme na prima muziku, věděli jsme, že musíme najít profíky, kteří splní naše nároky. A jsme velmi rádi, že jsme narazili na Vás, protože jste SKVĚLÍ a přesně takoví, jací jsme chtěli! Nejen, že jste nás inspirovali na Vaší hudební inspiraci i pro výběr hudby na obřad, za což Vás ještě dlužíme velké díky :-), ale díky Vašemu „vymakanému“ systému na webu, jsme si mohli nadiktovat to, co rozhodně musí zaznít i to, co nechceme, aby v náš den hrálo a mít tuto možnost, je prostě skvělé. Komunikace s Vámi byla jedna radost, jednoduše, bez zbytečných složitostí. A nakonec DJ Honza Konečný, velký profík a sympaťák, držel se linky, kterou jsme Vám předkreslili a i proto jsme si to všichni pořádně užili a trsali jako blázni :-)! Ještě jednou moc děkujeme!

Eva a Petr Bukovjan

Za celou dobu máme jednu negativní referenci. Je z roku 2017. Díky této svatbě a tomuto hodnocení jsme přehodnotili styl přípravy na svatbu a celkově to, který DJ bude hrát na vaší svatbě. To byla ta zásadní chyba. Špatně jsme zvolili DJ a neodhadli potenciální hudební náročnost. Od té doby se mnohem více ptáme, řešíme krom hudby také výběr vhodného DJ dle osobnostní typologie atd. Toto jediné hodnocení ze všech není optimální a je dobře, že jej máme. To je to co nás může posunout.

Náš DJ bol velmi milý, bola s ním vynikajúca domluva pred akciou, dokonca nám vytvoril jednoduchý mix dvoch skladieb k jednej choreografii, za čo som mu velmi vdačná. Nepochopili sme sa však s hudobnými žánrami, rád hral hudbu z blacklistu aj napriek upozorneniam z našej strany. Zo stanovených hudobných žánrov, ktoré sme chceli vela nezaznelo. Ale pokial nepatríte k náročnejším poslucháčom a nevadí vám na svadbe „kačací tanec“ „asere-he“ či „dlouhá noc“, určite sa zabavíte.

Eva Matejková

Celkově máme kolem 400 hodnocení, jsme nejčastěji hodnoceným svatebním dodavatelem v ČR. Recenze klientů najdete všude možně. Jako rozcestník můžete použít stránku Recenze. Nebo zkuste jednoduše najít hodnocení na Google nebo se prostě zeptejte v nějakém fóru.

S DJem jsme byli velice spokojeni. Vše na čem jsme se domluvili ať už před akcí nebo i během hraní domluvili proběhlo jak mělo. Zapojil se i do moderování soutěží, za což jsme byli rádi. Hudbu hrál velice vhodně a splnil i naše požadavky na svatbu. Když bylo potřeba hudbou dokázal lidi probudit.

Jeho vystupování a jednání bylo naprosto bezproblémové. Zvládl odehrát i obřad v těžkých podmínkách(nepřízeň počasí). Určitě bychom Tomáše doporučili dále. Je to seriózní a sympatický DJ, který ochotně vyhoví všem požadavkům.
Takže za nás s manželkou dáváme 10 z 10

Vojta a Nela

 

Chtěli bychom moc poděkovat za profesionální a zároveň přátelský přístup Tomáši Kotkovi, kterého jsme si vybrali s lehkou úvodní nejistotou úplně naslepo na základě kladných recenzí na KV Production. Na osobní schůzce jsme však ihned poznali, že se není čeho bát a svatba po hudební stránce proběhne určitě v pořádku. A tak se taky stalo, pan Kotek odvedl perfektní práci, vyslyšel všechna naše přání a splnil požadavky nad rámec základního balíčku, vše připravil s dostatečným časovým předstihem, komunikace s ním byla naprosto bezproblémová. Takže ještě jednou mockrát děkujeme, i Vy máte svůj nemalý podíl na hladkém průběhu celého dne a ještě hladším přechodu z dojemné nádhery na pěknou párty 🙂 S čistým svědomím Vás doporučíme všem našim zatím svobodným přátelům!

Tereza Jahůdková

Hodnocení DJ na videu přímo na svatbě

V roce 2018 nás napadlo, že bude fajn, když se budoucí nevěsty budou moci podívat přímo na svatbu, na které jsme již hráli a poslechnout si dojmy novomanželů. Schytali jsme za to od konkurence poměrně velký kartáč, protože je to něco co je netradiční, nikomu se do toho nechce a hlavní argument byl, že lezeme lidem do soukromí. My si to nemyslíme, novomanželé jsou s natáčením vždy v pohodě a spousta našich klientů nám řeklo, že je super, že to děláme, získali tím důvěru a to je klíčové. Také proto v tom pokračujeme doteď. Dokonce se nás ptají přímo novomanželé, jestli s nimi budeme video točit – často to mají jako netradiční vzpomínku.

Video, které způsobilo velký poprask je ze svatby, o které jsme se dověděli těsně před jejím začátkem. Prostě a jednoduše, člověku, který měl být DJ na oné svatbě do toho padl asi „lepší kšeft“. Mimochodem pokud nemáte dodavatele tzv. zasmluvněného, poměrně častý jev. K jeho cti je potřeba dodat, že se onen DJ obrátil na nás, zda bychom měli prostor a my jej naštěstí měli. Vy jako naši klienti budete mít ve smlouvě garanci náhrady, kdyby DJ například onemocněl (v roce 2020 jsme toto párkrát využili kvůli Covid-19).

Druhé vybrané hodnocení DJ na videu je spíše pro ukázku toho, jak to vypadá běžně. Další video najdete ZDE.

Kontaktujte nás zajistěte si svůj tým profesionálů, díky nimž bude vaše svatba skvělá!

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce