DJ Milan
Kozelek

Seznamte se

Začínal jsem v roce 1997 jako DJ na dětských diskotékách. Hrávali jsme také s kamarády nejprve v kulturácích v neděli odpoledne. Postupně se lidé začali ptát, zda bych jim nezahrál taky na oslavě. Svatby přišly hned poté. Hrál jsem známým, poté jejich známým a osobní doporučení se šířila dále.

Jsem spíše klidný, rozvážný a veselý člověk, věci si rád plánuji. Před každou svatbou, oslavou či firemním večírkem se intenzivně připravuji, abych vyhověl co nejvíce přáním hostů. Na parketě všechny pozorně sleduji a proto vím, zda mám ještě přidat nebo hosté potřebují pauzu. Již v mých Djských začátcích jsem pochopil, že bez mikrofonu to určitě nebude správná cesta a naučil jsem se moderovat, lidi trochu organizovat, upozornit na program a případně rozesmát.

Průměrné hodnocení

Kvalita hudby, kterou DJ hrál:
Moderování
Příprava

Na našu svadbu sme si vybrali DJ Milan Kozelek a musím povedať, že to bolo naozaj najlepšie rozhodnutie na celej svadbe :) Všetko vrátane prípravy, komunikácie aj samotnej zábavy bolo úžasne. Mali sme iba malinkú svadbu, pričom som si myslela, že ani samotná zábava nebude dlho trvať, ale nášmu DJ sa podarilo nemožné a tancovali sme dokým sme vládali :D Hudba bola úžasná a všetci si to veľmi užili. Som naozaj vďačná :)

Michaela Blažeková

29.10.2023

Milan je neskutečný DJ a zároveň skvělý chlap. Při osobní schůzce jsme moc nasmáli a zároveň jsme věděli, že díky Milana bude celá naše svatba skvělá. S Milanem je skvělá domluva, krásně nám ozvučil venkovní obřad a nebyl problém ozvučit třeba narychlo i prskavkový tanec venku. Zároveň musíme vyzdvihnout i to, jak je Milan vtipný. Při jeho komentování našich her se smíchy otřásal celý sál. Mimo jiné si i svatebčané Milana vychvalovali, jak byl skvělý, že jim vždy zahrál písničku na přání a hlavně díky němu a jeho skvělému playlistu jsme si svatbu užili jak my, tak všichni svatebčané.

Radka Šebová

11.10.2023

Děkujeme panu Kozelkovi za zajištění ozvučení obřadu a hudební produkce běhen celého dne. Již po prvním vzájemném kontaktu jsme měli o starost méně, neboť nás uklidnil profesionální přístup, který pak zopakoval v den svatby. Vnímal atmosféru na tanečním parketu a pomáhal s další zábavou. Tímto moc děkujeme a doporučujeme!!!

Miloslava Spáčilová

17.07.2023