DJ Karel
Procházka

Seznamte se

Hudbě se jako DJ profesionálně věnuje již hezkou řádku let. Dlouho provozoval největší hudební obchod s CD a vinyly v Ostravě. Od roku 2008 znovu pravidelně hraje především na svatbách, firemních a narozeninových akcích. Mimo svatební sezonu hrává pravidelně v tanečních klubech a často i na různých open air akcích. Má rád pohodové lidi a atmosféru, nikomu nic nenutí a hudebně se vždy přizpůsobí hostům.

Jeho hlavní předností je zkušenost. Má za sebou tisíce akcí, tisíce situací a troufáme si tvrdit, že už ho nic nemůže překvapit. Nejen svým kolegům díky tomu předává cenné zkušenosti. Je pečlivý, klade velký důraz na přípravu. A pokud si myslíte, že věk je překážka, nebojte, není. Naopak.

To je naše hudební encyklopedie jménem Karel Procházka.

Moderuje česky, polsky, zvládá němčinu

Průměrné hodnocení

Kvalita hudby, kterou DJ hrál:
Moderování
Příprava

Chtěli bychom tímto moc poděkovat panu Karlu Procházkovi za skvělý hudební doprovod na naší svatbě. Vše probíhalo na jedničku již od první komunikace s ním a celý svatební den proběhl přesně tak, jak jsme se domluvili. Bylo opravdu poznat, že je to člověk na svém místě s mnoha zkušenostmi. Dokázal výborně odhadnout hudbu dle složení hostů a nejednou přihodil i pár perliček, které opravdu sedly v tu pravou chvíli. Sami hosté na pana DJ pěli jen samou chválu. Pan Karel Procházka byl tou nejlepší volbou pro náš den. Děkujeme.

Michaela Dřímalová

Pan Procházka byl svělý, přijel s dostatečným předstihem, vše měl domluvené s provozním, věděl co a jak. Vystupování bylo profesionální a hudba kterou vybíral, jak k poslechu tak později k tanci byla super, hrál také na přání hostů. Všichni jsme byli moc spokojeni a můžeme jen doporučit dále.

Monika Válková

DJ pan Procházka,velmi sympatický,příjemný lidský pán,prostě na pravém místě😊….Zahrál co bylo našim přáním,volil hudbu skvěle,už v průběhu svatby lidé velmi kladné hodnotili a další den měla většina dotaz-odkad ho známe,ze DJ byl úžasný…Takže moc děkujeme,přejeme ostatním vřele doporučujeme 😊👍

Barčovi Silvie a Pavel