Na Zaguří Horní Bludovice – recenze svatebního místa

Připomíná nám to tak trochu severský styl. Restauraci Na Zaguří najdete na první dobrou, je to objekt hned vedle hlavní cesty z Havířova přes Horní Bludovice v Moravskoslezském kraji.

Když jsme sem přijeli, zaujal nás okamžitě designový interiér. Všechno je krásné, čisté, všechny detaily spolu ladí. Interiér je kombinací kamene dřeva a skla, dominuje mu velký lustr, který je jakoby spletí dřevěných větví. Trošku to připomíná nordic styl. Takže bychom si tu úplně krásně uměli představit i výzdobu v podobném severském stylu. Když vezmeme například takovou zimní svatbu, tak prostor bude dokonale hygge.

Pokud se rozhodnete pro svatbu Na Zaguří, poptejte se na termín čím dřív. Některé termíny jsou v pohodě i 3 měsíce předem, na jiné je potřeba udělat rezervaci rok dopředu, záleží na ročním období a lukrativnosti zvoleného data.

svatba na zaguří

Středně velká svatba v Moravskoslezském kraji

Do sálu se vejde max. 70 hostů, takže tohle svatební místo řadíme v česku spíše k těm pro střední svatby. Svatební obřady se zde nekonají, páry využívají toto místo pouze k hostinám. V sálu je velké pódium, kde se bez problému vejde i větší kapela.

Svatební tabuli vám tady rádi připraví a nazdobí, dorty a candy bar si klidně můžete přivézt vlastní nebo vám Na Zaguří mohou zajistit i toto. Pokud se mezi vašimi hosty najdou i nějaká stravovací omezení, po domluvě budou mít připraveny bezlepkové, bezlaktózové i jiné dobroty. V sálu je klimatizace, takže pokud zrovna nemáte zimní svatbu ve stylu hygge , tak jí na léto rozhodně oceníte. My dáváme palec nahoru, protože hrajeme ročně na množství míst, která by klimatizaci žalostně potřebovala, ale chybí. Tady je nám příjemně.

Místo pro svatební focení

Kousek od restaurace je Žermanická přehrada, která je oblíbeným místem nejen místních fotografů. Jednak jsou krásné fotky přímo u vody a jednak na hrázi.

Děti na svatbě

Pro nejmenší hosty tady bohužel není tolik vyžití. Jednak Na Zaguří nemají žádnou zahradu, kde by se mohli nejmenší svatebčané vyřádit, ale ani dětský koutek se do prostoru příliš nevleze, záleží však na počtu hostí. Venku před budovou restaurace je pouze parkoviště, takže děti je dobré si hlídat.

Svatební párty

Děti klidně zabaví i písničky, které znají a mají rády. Stačí, když se domluvíte s vaším DJ a v odpoledních hodinách mají částečně o zábavu postaráno. Děcka milují, když můžou po podlaze hodit drobné světýlka z laserů na stagi.

Co se týče večerní párty, tak je dobré dbát na to, že ve 22:00 by se měly zavírat okna, aby hudba nerušila okolní sousedy.

Zjistěte dostupnost našich služeb

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce