Bílá Holubice – multifunkční a celoroční svatební místo

Bílá Holubice v číslech

RS se nachází 20 km od Hradce nad Moravicí. Ve středisku lze ubytovat celkem 68 osob rozmístěných do 3 různých objektů. Slavnostní oběd v sálu je pro max. 44 osob, na krytou terasu se k obřadu vejde cca 50 osob, k odpolední zábavě a večerus přáteli klidně 90 lidí. Před budovou RS je velké dětské hřiště, vaši nejmenší svatebčané se rozhodně nebudou nudit no a s parkováním také není nejmenší problém.

Svatební přípravy

Svatbu lze rezervovat celoročně, někdy se najde volný termín během týdne či dvou, jindy je termín plný i rok dopředu. Svatební sál se připravuje dle domluvy. Nazdobí vám celý prostor, nemají však striktní pravidla, a proto si můžete výzdobu připravit i sami. I sami majitelé vyznávají myšlenku, že vše je o domluvě se zachováním mysliveckého vzhledu prostor.

Svatební obřad

Na louce u rybníčku jsou kouzelné svatební obřady. Nezapomíná se tady ani na „mokrou variantu“ nebo zimní svatbu a obřady se pořádají na kryté terase. Jelikožjsme zde svatební obřady už zvučili, rádi se s vámi podělíme o naše technickézkušenosti.

V okolí RS pořídíte romantické, přírodní i vintage fotky. Zákoutí a prostor pro photoshooting je tu až-až.

Svatební zábava

V létě grilovačka na terase, v zimě popíjení horkého svařáku a pohoda. Když jsme sipovídali s majitelem, Petrem Urbanským, sám zmínil, že svatba u nich má být hlavně na pohodu. „Když právě nikdo nestojí za barem, běžte si to pivko načepovat klidně sami, u nás každý může všechno“, říká. V kuchyni vaří a vymýšlí jídla sám
s pomocí manželky a když prý něco speciálního neumí připravit, tak se domluví
s hosty, že si to předpřipraví sami.

V Bílé Holubici opravdu fungují na přátelské vlně. To jsme poznali i my, tykaní a vřelé podání ruky při každé naši hudební produkci je úplně automatické.

V „Holubici“ jsme hráli několikrát a pokaždé nám tu bylo dobře. Zkoumali jsmeproč? Vždyť prostředí myslivecké restaurace, kolem louka a les nedaleko JánskýchKoupelí není nic, co by na první pohled ohromilo dizajnem nebo noblesou. Nebylotěžké přijít na to, co v nás budí dobrý pocit. Jsou to lidé a atmosféra (a dobré jídlo). V létě často hostí školy v přírodě, na podzim pořádají tematické víkendy s dobrým jídlem a hudbou (např. řízkobraní, mexický víkend…), pořádají mnoho rodinnýchoslav.

Pokud chcete svatbu na pohodu s pocitem maximální svobody, zajeďte do RS Bílá Holubice, sami poznáte, jak to tam chodí. A pro dokreslení představy jeden obraz: stojíte v krásných bílých šatech a teplém kožíšku na terase, v ruce svařák a venku poletují malé sněhové vločky. Víte, co je nejlepší? DJ vám k tomu klidně může hrát vánoční písničky. Nikomu to nepřijde divé, je zima, je prosinec…

Zarezervujte si naše služby do Bílé Holubice.

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.