Mlýn Davídkov – recenze svatebního místa

[vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Mlýn Davídkov má vynikající geografickou i strategickou polohu. Pokud plánujete velkou svatbu třeba o 200 lidech, velký prostor, a ještě s ubytováním, vám rozhodně přijde vhod.
Mlýn Davídkov se nachází cca 50 km od Prahy v malebné krajině, víceméně mimo civilizace. Je velmi dobře dostupný a moc hezký.

Svatby se zde pořádají v úterý, čtvrtek a sobotu, a to proto, že každá svatba zde má zajištěn celý areál pro sebe, ubytování se snídaní a před svatbou možnost přijet a v klidu se připravit na svůj svatební den už večer před svatbou.[/vc_column_text][vc_column_text]

Svatba na mlýně

Místa je tady fakt dost, jak pro menší svatby či oslavy až po velké svatby o 200 lidech. Zpravidla se velké svatby pořádají ve stodole, která po nazdobení vypadá opravdu nádherně. Rozhodně splní vaše sny o rustikální, přírodní, čí vintage svatbě.

Dle dostupných informací přímo od svatební koordinátorky Evky Kopečné z Mlýna Davídkov, vám pomůžou zařídit svatební obřad i na matrice, připraví výzdobu a doporučí nejvhodnější místo.
Obřadních míst je na tomto svatební místě hned několik- jednak je to u rybníka na plovoucím molu, nebo na kamenném mlýnském dvoře, případně třeba u praskajícího krbu v mlýnici. Každé místo je jiné, no všechny jsou naprosto okouzlující.

K obřadu doporučujeme živou hudbu, která sem zaručeně dokonale zapadne. Pokud byste chtěli specifické písně k obřadu, využijte reprodukovanou hudbu- zapůjčí vám reproduktor a ozvučí oddávajícího přímo na místě.[/vc_column_text][vc_column_text]

Svatební hostina a menu

V nabídce mají různorodé pokrmy od tradičních českých přes veganské až po středomořskou kuchyni. Při osobní schůzce vám poradí a také pomůžou s výběrem vína či pochutin a doplňků, bez kterých se správná hostina neobejde.

Personál je milý a domluví se s nimi i zahraniční hosté.

Svatební focení a odpolední zábava

V celém areálu a okolí pořídíte krásné přírodní fotky. Pokud máte rádi koně, tak je můžete k focení využít, dále pak v interiéru Mlýna, kde se snoubí dřevo a kámen, které rozhodně dokreslí romantický tón vašich svatebních fotek.
Pro nejmenší hosty je tady hřiště, pro ty dospělé pak například golfový simulátor. A takový svatební golfový turnaj může být super zpestřením zábavy.
Odpoledne si nenechte ujít grilované selátko, které přímo před vašimi zraky připravují v altánku na dvoře.

Večerní svatební párty ve stodole

Jak jsme již výše zmínili, prostory jsou tady opravdu velké, a tak si klidně pozvěte velkou kapelu, na pódium se krásně vejde a pokud je dobrá, o zábavu je postaráno. Nezapomeňte na důležitou věc – kapely mají většinou omezenou dobu hraní. Takže pokud se chcete bavit do brzkých ranních hodin, doporučujeme třeba ještě po kapele objednat DJe, který zahraje i ty songy, které kapela neměla v repertoáru.

Musíme ještě upozornit na hluk. Stane se, že po 23:30 budete nuceni dát pokyn k tlumení hlasitosti, či přesunu do interiéru kvůli rušení nočního klidu.

Ubytovat svatební hosty ve mlýně? To je samozřejmost. Ubytujete zde až 90 hostů. A ráno se můžete těšit na vydatnou snídani. V klidu si po snídani můžete zabalit, dořešit detaily a odjet žít svůj manželský život do reálného světa.

Mlýn Davídkov je oázou klidu a pohody s obrovskými možnostmi. Sem- tam se najdou drobné chybičky, či nedostatky, jako všude jinde, které nejsou tak markantní, abyste si svůj svatební den neužili na maximum.

V Mlýně Davídkov nám bylo fajn, budeme se těšit i na vaši svatbu.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“4045″ img_size=“full“ alignment=“center“][vc_single_image image=“4047″ img_size=“full“ alignment=“center“][vc_single_image image=“4046″ img_size=“full“ alignment=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=“Poptejte DJ na Vaši svatbu“ font_container=“tag:h2|text_align:center“ use_theme_fonts=“yes“][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row“ rtl_reverse=“yes“][vc_column width=“2/5″ css=“.vc_custom_1597328014449{border-top-width: 0px !important;border-right-width: 2px !important;border-bottom-width: 0px !important;border-left-width: 2px !important;border-left-color: #d8ab02 !important;border-left-style: solid !important;border-right-color: #d8ab02 !important;border-right-style: solid !important;border-top-color: #d8ab02 !important;border-top-style: solid !important;border-bottom-color: #d8ab02 !important;border-bottom-style: solid !important;}“ offset=“vc_hidden-sm vc_hidden-xs“][vc_custom_heading text=“Můžete také zavolat nebo napsat email“ font_container=“tag:p|font_size:15px|text_align:left|line_height:20px“ use_theme_fonts=“yes“][vc_column_text]anna gajdiciarova small minAnna Gajdičiarová

Obchod, Marketing[/vc_column_text][mvc_infobox info_style=“mega_info_box_2″ info_opt=“show_icon“ icon_size=“20″ icon_height=“25″ title_color=““ font_icon=“fas fa-phone-alt“ info_title=“+420 775 388 462″ icon_color=“#d8ab02″]Po-pa 8-18 hod[/mvc_infobox][mvc_infobox info_style=“mega_info_box_2″ info_opt=“show_icon“ icon_size=“20″ icon_height=“25″ title_color=““ font_icon=“far fa-envelope“ info_title=“info@kv-production.cz“ icon_color=“#d8ab02″]Napište nám prosím také své telefonní číslo. Probereme s Vámi Vaší představu o akci, hudbě, osobnosti DJ apod. Nabídka jen tak od stolu se udělat nedá.[/mvc_infobox][/vc_column][vc_column width=“3/5″][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce