Letiště Orlová – recenze svatebního místa

Jedete z Orlové a najednou zabočíte vpravo. Chvíli jedete a najedou je kolem vás jen pole a jedna stavba. A tato stavba je právě Restaurace Letiště Orlová, kde se pořádají svatby celé léto. V zimě je již tradičně obsazováno pro firemní eventy.

Poptat toto svatební místo byste měli alespoň půl roku předem. Občas se stane, že se místo uvolní třeba měsíc dopředu, ale je to spíše výjimečná situace.

letiste orlova svatba

Svatební obřad 

Ten se koná na louce, která obklopuje celou stavbu. V případě nepřízně počasí je obřad situován v zastřešené terase. Časy obřadů vždy ovlivňuje matrika. Proto si vždy dříve, než si rezervujete svatební místo nejprve ověřte termín na matrice.  Co se ozvučení svatebního obřadu týče, určitě doporučujeme nazvučení i oddávajícího, jelikož louka je otevřené prostranství, tak aby všichni svatebčané dobře slyšeli. K obřadu doporučujeme jak živé instrumentalisty, tak reprodukovanou hudbu, toto prostředí je docela multifunkční a hodí se sem obojí.

Slavnostní svatební oběd

Restaurace Letiště pojme až 60 osob, když se slavnostní tabule uspořádá, využije se i terasa, je možné udělat svatbu i o 100 lidech. S lehkou nadsázkou můžeme říct, že na cattering jsou tady borci. I kdybyste se rozhodli si uspořádat svatbu jinde, můžete si s přehledem objednat servis tady. Zajistí pro vás alko i nealko za velmi příznivých podmínek. A obsluha? V případě zahraničních hostí bude přítomen anglicky hovořící personál.

Doprava

Na a z Letiště Orlová vám rádi zajistí i odvoz. A kdybyste náhodou měli motorkářskou svatbu, uschovají vám vaše stroje v hangáru a dohlédnou, aby jste si je druhý den nepoškozené vyzvedli.

Odpolední zábava

Podle počtu hostí a uspořádání svatební tabule je umístěna i stage s DJ. Zpravidla je DJ v tzv. banketce, kde se nachází i taneční parket pro všechny, co protančí střevíce. S rušením nočního klidu si nedělejte starosti, kolem není žádná blízká zástavba. Bavte se do rána!

Využijte na Gruntu zvýhodněné balíčky na všechny svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

Ubytování

Přímo restaurace Letiště Orlová nenabízí možnost ubytování, nicméně provozní managerka paní Gabriela Kuncová nám řekla, že ubytování pro vás i vaše hosty rádi doporučí v nejbližším okolí.

KV-Production doporučuje toto fajn svatební místo, kde se na variacích služeb vždy dá domluvit, nic tady není striktní, naopak spíše přátelské a pohodové.

Zjistit termín a dostupnost našich služeb pro Letiště Orlová

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.