Hotel Dakol, svatební pohoda all in one

Do Petrovic u Karviné jsme přijížděli z Ostravy. Z ničeho nic jsme se ocitli na plácku mezi kostelem a hotelem. První myšlenka, která mi proletěla hlavou byla, že pokud chtějí snoubenci obřad v kostele a poté svatební hostinu, tohle je dokonalý prostor. Kostel je vzdálený asi 50 metrů, nikam se není nutno přepravovat autem.

Hotel DAKOL je několikapatrová budova s historickými prvky. Za hotelem je tenisový kurt, green a jedny schůdky, po kterých přichází nevěsta ke svatebnímu obřadu Povrch je umělá tráva- takže zvládne i podpatky. Po přesunu do interiéru hotelu je ve spodním patře restaurace a salonek, do kterého se vleze až 100 lidí. Od paní provozní víme, že při restauračním uspořádání svatebních stolů pro hosty je to možné. V prvním patře je potom stejně velký salonek a dále rautový salonek s barem a vstupem na terasu.http://www.hoteldakol.cz/base/files/images/91807/40296-venkovniobrweb.jpg

Pro větší svatby je vhodné celé patro, které se dá rozdělit na část jídelní a část pro zábavu. Nejvrchnější patro je připraveno pro ubytování 43 osob. Za parného počasí v horkém létě se prostory musí pořádně větrat a to proto, že pokoje se nacházejí pod střechou, kde není klimatizace. Ta zde nemůže být umístěna z toho důvodu, že Hotel DAKOL je památková budova.

Hotel Dakol DJ

Jelikož kromě wellness jsou zde kurty a green a dokonce bowling, lze využít Dakol jako místo pro firemní akce, teambuilding i večírek. Toto místo je opravdu multifukční.

Zjistit termín a dostupnost služeb

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.