Hájenka Kozmice – recenze svatebního místa

Když jsme jeli do Hájenky poprvé na schůzku, ještě neměli v google mapách ověřenou svoji adresu, a tak jsme trochu zabloudili. K Hájence vede polní cesta, která končí pohledem na naprosto úžasnou scenérii. Objekt Hájenky je čistý a jednoduchý, jako závoj nevěsty. Okolo je louka a lesík, v zahradě jezírko. A napadlo nás vlastně okamžitě, kolik prostorů a zákoutí pro pořízení božích svatebních fotek tady vlastně je. Okouzlující.

V Hájence mají snoubenci rok dopředu zamluvené letní termíny, proto poptávejte včas. Zimní termíny jsou na tom o něco lépe, tady se můžete potkat s firemními večírky a oslavami, ale půl roku předem najdete určitě termín. Samozřejmě s termíny přes týden je to tady volnější. Svatby bývají v úterý, čtvrtek nebo sobotu. Přijet můžete již večer před svatbou, máte k dispozici celý objekt a nevěstiny přípravy tedy můžou probíhat zde. V opravdu prostranných apartmánech se ubytuje 12 osob.

Svatební obřad

Oddávajícího si domluvíte na matrice v Hlučíně, většinou bývají obřady mezi 12- 14 hodinou. Za příznivého počasí se obřad odehrává v zahradě u jezírka či pod stromy, pokud prší, je připravena „mokrá varianta“.
Do tohoto prostředí se krásně hodí živá hudba na obřad. Jestli to budou housle, harfa či trumpety, všechno bude znít krásně a co je hlavní, bude se to sem hodit! Pokud jste zastánci reprodukované hudby, pozvěte si DJ nebo se domluvte přímo v Hájence, můžou vám zapůjčit reproduktor.

Kapacita

Hájenka má kapacitu 40-45 osob k sezení uvnitř. Je vhodná pro menší svatby, oslavy. Pro velké svatby do 120 lidí je určen velký párty stan, který je umístěn na zahradě. Zde probíhá svatební hostina, hraje DJ/kapela. K dispozici je i menší kuchyň, slouží však primárně na výdej jídla, v Hájence se nevaří. Můžete si tedy poptat vlastní cattering, dorty a ostatní dodavatele dle svého vlastního výběru. Na tomto místě vám nebudou nutit jejich rauty a jejich menu. Je to super přesně pro ty z vás, kdo si chcete svatbu co nejvíce udělat po svém.

Obsluha

V Hájence jsme potkali opravdu milé lidi. Obsluha je mladá a usměvavá. Někteří číšníci/servírky nemají problém s angličtinou, dokonce se zde dá domluvit i německy.

Svatební párty v Hájence

Náš svatební DJ Jirka Vinkler si párty v Hájence užil s novomanželi do brzkých ranních hodin, čím chceme říct, že s hlukem po 22:00 tady nemají problém. Nemusíte se tedy bát, že vaše svatba skončí ve 22:01 příjezdem hlídky. DJ je v party stanu s hosty a tím je zajištěn vzájemný kontakt. Svatebčané si můžou zajít pro písničku na přání a DJ může automaticky reagovat na vzniklé situace.

Pokud plánujete menší svatbu uvnitř, můžete využít i terasu, na kterou se dostanete velkými prosklenými dveřmi, které bývají v době akcí otevřené, čímž se opticky vnitřní prostor Hájenky zvětší.

Hájenka Kozmice je moc fajn svatební místo nedaleko Hlučína, kde se člověk cítí dobře. Velmi přátelský personál tento pocit ještě podtrhne. Všem, kteří si chtějí udělat svatbu opravdu po svém Hájenku doporučujeme.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_video link=“https://www.youtube.com/watch?v=__ArzncJ2JQ&feature=youtu.be“ align=“center“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

DJ nejen pro Hájenku Kozmice poptejte zde

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce