Chateau Mcely – nejlepší svatební místo dle Forbes

Chateau Mcely je dle hodnocení českého Forbes magazínu to nejluxusnější místo v České republice a my máme tu jednečnou možnost na něm pravidelně hrát. A jaké to tam je? To Vám popíšeme.

Již při vjezdu do zámeckých zahrad na Vás dýchne luxus.Otevře se Vám brána na skvostně upravené nádvoří. Parkuje se hned vedle zámku, parkoviště je schované tak, že Vás nebude rušit při jakémkoli točení či focení. Zámek se skládá z několika částí, přičemž nejpopulárnější je bar ve stylu zimní zahrady zvaný „Pátio Bellavista“. Zde hráváme na menších svatbách či oslavách.

Další částí zámku je resturace, jež bývá často využíváná jako taneční sál. V sálu najdete také vždy naleštěné černé piáno, které je jeho dominantou. DJ či kapela bývají na stejném místě viz obrázek níže. Do sálu se dostanete několika vchody ať již Pátia, z chodby nebo přímo z venku.

Zámecká zahrada je obrovská, skvěle upravená a velice inspirativní. Za dobrého počasí určitě stojí za procházku. Součástí zahrady je také samostatné SPA s bazénem, nacházející se v nižších patrech zahrady a tedy v určitém soukromí.

Součástí zámku je také malá sklepní vinotéka.

chateau mcely svatba wedding dj kv production

Servis, obsluha a průběh akcí

Servis je bezkonkurenční. Toto pocítíte již při vstupu na recepci. Vše šlape jako švýcarské hodinky, jídlo je velice chutné, máte možnost si dát mnoho specialit. Svatební obřad na Chateau Mcely probíhá až na vyjímky vždy v 15:30, standardní konec svatby bývá v 1:00 ráno, za příplatek si můžete svůj zážitek prodloužit. Výhodou všech prostor v zámku je to, že jsou vybaveny dostatečným množstvím zásuvek a různých koutů, do kterých se dají naaranžovat světla a díky tomu budete mít krásný pohled na vizuál naší stage. „Svatba na zámku Chateau Mcely není pro každého, musíte vytáhnout spoustu peněz a mít to tak, že svatba na Mcelách je váš sen nebo se chcete ukázat před přáteli a obchodními partnery.“, říká DJ a majitel KV Petr Knap.

Většina akcí zde probíha v angličtině či v jiných jazycích. Krom svateb zde hrajeme také na tradičním Sletu princezen, firemních akcích či Silvestrovských večírcích.

Zajistěte si naše služby na Chateau Mcely

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce