Chateau Hostačov – recenze svatebního místa

V lesích české Vysočiny se ukrývá malebné panství Chateau Hostačov. Chcete zažít romantickou svatbu jako z pohádky? Potom je toto místo pro Vás to pravé.

Svatba na zámku Chateau Hostačov

Na Chateau Hostačov můžete uspořádat velkou svatbu až pro 200 hostů. Nejideálnější je však mít jich 100 až 150. Svatby zde probíhají každý druhý víkend. Svatebním dnem je sobota, ale snoubenci s rodinami zpravidla přijíždí už v pátek večer. Maximální ubytovací kapacita je 64 lidí v 17 pokojích s různým počtem lůžek. Pro rodiny jsou k dispozici až 6-lůžkové pokoje. Pokud budete mít hostů více, zámek pro ně zajistí ubytování v nedalekých hotelech včetně transferu.

Zámek nabízí několik svatebních balíčků a udělají i svatbu na klíč. Postarají se o všechno – od výzdoby, přes catering až třeba po fotostěnu. Ani angličtina není problém, personál je jazykově dobře vybaven, protože se zde převážně pořádají zahraniční svatby.

V parku na ostrůvku se pořádají svatební obřady. Je to kouzelné místo, protože na ostrůvek se přichází po lávce. Krásné obřady jsou i v zámecké zahradě, odkud je výhled na Železné hory. Pokud nebude přát počasí nebo preferujete obřad uvnitř, poslouží k tomu Hodovní sál, který na Vás dýchne svou historickou atmosférou. Obřad může být doprovázen živou hudbou nebo DJem. My určitě doporučujeme hudbu živou – krásně podtrhne zámeckou atmosféru.

Chateau Hostacov 1 1

Svatební hostina v Chateau Hostačov

I slavnostní oběd můžete mít na více místech. Třeba v přízemní restauraci se vstupem na nádvoří. Nebo v historickém Hodovním sálu. Chcete obědvat venku na čerstvém vzduchu? Tak využíjte nádvoří či zámeckou zahradu. Restaurace se přizpůsobí různým stravovacím omezením. Připraví vám vynikající obědové menu i večerní raut, třeba ozvláštněný grilovačkou.

Svatební párty

Chateau Hostačov nabízí svatební balíček, kdy Vám bude celý zámek k dispozici bez omezení a nemusíte tak řešit noční klid po 22 hodině. Hudba hraje po celou noc.

Nám jako skvělá varianta přijde zábava na zámeckém nádvoří, které je spojeno s restaurací. Venku hraje DJ nebo živá kapela a stačí si od tance kdykoliv odskočit dovnitř na bar nebo pro něco na zub.

Párty může probíhat i na zahradě, na které nechybí bar umístěný v zahradním altánu. Při nepříznivém počasí je k dispozici speciální stan, ve kterém se budete cítit jako v zámecké komnatě.

Chateau Hostacov 2

Závěr

Chateau Hostačov je zcela jistě výjimečné místo, které promění Váš svatební den v nezapomenutelný zážitek. My ho doporučujeme nejen pro svatby, ale třeba i pro firemní akce nebo soukromé oslavy.

Hledáte DJ, fotografa či kameramana na svatbu v Chateau Hostačov?

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce