Chateau St. Havel – recenze svatebního místa

Novogotický zámek Chateau Havel je super volbou pro nevěstu, která sní o tom, že svůj velký den prožije jako princezna.

Chateau Havel je díky své kapacitě jedno z velkých svatebních míst, protože zde můžete uspořádat svatbu dokonce pro více než 300 hostů. K dispozici je obrovská zámecká zahrada. Naši recenzi svatebního místa začneme vnitřním sálem, který je nevelký a ve kterém hrajeme my- DJs. Tento sál je přímo napojený na obrovský venkovní párty stan, do kterého se s přehledem vejde více než stopadesát hostů. Je skvěle vybavený, vyhřívaný (když je potřeba), pevný, s velkým tanečním parketem. Vedle stanu je jakoby „kuchyň“, kde se griluje a také bar. Hosté mají vše potřebné po ruce.

Celými svatebními přípravami na Chateau Havel vás provází zámecký svatební koordinátor/ka.

zarecky 01

Svatební obřad na Chateau Havel

Svatební obřad probíhá nejčastěji přímo v zámecké zahradě. Dalším místem, které nabízí Chateau Havel je také krásná zámecká kaple. Ke svatebnímu obřadu na tomto svatebním místě rozhodně doporučujeme vybrat živou hudbu, která podtrhne zámeckou atmosféru. Nemusí nutně znít houslové duo a Mendelssohnův Wedding march, klidně zvolte kytaru a piano a romantický song z vašeho oblíbeného filmu.

Svatební hostina a personál

Kromě toho, že jsme ochutnali zámecké delikatesy (jsou výborné) jsme také měli možnost pozorovat a komunikovat s personálem Chateau St. Havel. Můžeme říct, že jsou to profíci na svém místě, kteří jsou jazykově vybaveni. Nemusíte se tedy rozhodně obávat o pohodlí svých zahraničních hostů. My na Chateau St. Havel nejčastěji moderujeme anglicky a německy, totéž vždy zvládl v pohodě i personál.

Zázemí pro nevěstu a novomanželské apartmá

Novomanželské apartmá Chateau Havel je umístěno přímo v zámecké věži a je z něj krásný výhled do zahrady. Nevěsta se se svými družičkami může připravovat v salonku, pro ní určeném s malým občerstvením.

Svatební párty na Chateau Havel

V obřím stanu se můžete bavit na hlasitou hudbu do 22:00. Poté se hudba musí tlumit. I nám osobně se stalo, že jsme zažili návštěvu městské policie na svatbě, která upozornila na rušení nočního klidu. V okolí zámecké zahrady jsou totiž domy, kde bydlí místní obyvatelé. Svatební párty může trvat max. do 02:00, pak se vždy končí.

Pokud plánujete mít na své svatbě kombinaci živé hudby (kapela) a DJe, nemusíte se omezovat na prostory, protože ty jsou dostatečně velké na to, abyste mohli mít v jedné části DJ, konkrétně uvnitř zámku a v party stanu kapelu. Takové kombinace jsme zažili i my, pokaždé, když jsme na Chateau St. Havel hráli.

svatba chateau havel dj

Závěrem – pro svatebčany super místo

Velkým plus, které můžeme zmínit v závěru je dopravní dostupnost zámku. Chateau Havel doporučujeme pro jeho skvělou gastronomii, úžasnou zahradu a profesionální přístup personálu. Trochu složitější je to se samotnou svatební párty, ale to už je náš problém :-)

Cena a dostupnost našich služeb na Chateau St. Havel

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.