BODiZ Kunčice pod Ondřejníkem – recenze svatebního místa

Svatba na horách- v krásném moderním prostředí a přesto pořád spjatí s přírodou. BODiZ je v Kunčicích pod Ondřejníkem.

Když jsme sem poprvé přijeli, bylo zrovna 7. února a přes noc docela nasněžilo. Naštěstí je tohle místo kousíček od hlavního tahu na Čeladnou, takže nebyl problém s dopravením se až na parkoviště, které pojme tak 20 aut. 
Okolí je kouzelné. Všechno se nám zdálo boží právě proto, že celá budova disponuje obrovskými francouzskými okny a je vidět krajina kolem. Máte pocit, že sedíte přímo uprostřed té přírody. A to nám hned evokovalo kouzlo zimní svatby- nutno zmínit, že ty jsou v BODiZ za zvýhodněnou cenu. Zeptejte se mailem.

Celá stavba se nese v moderním a velmi vkusném stylu, žádné vintage a rustikálno tu nenajdete, jen čisté tvary a jasné linie. Celý interiér je laděný do přírodních barev a vybízí k výzdobě v různých stylech ať už přírodní či moderní, honosný i jednoduchý. 

Ubytovací kapacita je nevelká, 6 osob+ přistýlky. Okolo však najdete spousty hotelů a penzionů, pokud to bude potřeba. Nevěsta a družičky mají k dispozici místnost pro přípravy před svatbou.

Na tomto svatebním místě není kuchyň, která by vařila, spolupracují však s externí vyhlášenou cateringovou firmou, která zajistí kompletní servis v průběhu celého dne včetně zajištění nápojů, nezajišťují se svatby na klíč a vy tak máte absolutně volnou ruku při plánování svého velkého dne. Doporučí kvalitní dodavatele, pomůžou s komunikací s nimi, pokud si však chcete řešit vše ve vlastní režii, není to překážka.

Svatební obřad venku, počítá se i s mokrou variantou. Své ANO si můžete říct na terase před budovou, na menším prostranství pod stromy, na paloučku či v zahradě. Za nepříznivého počasí v prosklené místnosti naproti sálu. Matrikářku vám domluví na úřadě v Kunčicích pod Ondřejníkem . Při větším počtu hostů na svatební obřad (40+) doporučujeme ozvučení obřadu- čili mikrofon pro oddávajícího a hudbu pro příchod nevěsty, ženicha, odchod a gratulace.

Svatební hostina a odpolední zábava v BODiZ

Celý objekt je rozdělený na 2 části- jednak sál pro svatební hostinu a jednak místnost, kde se odehrává tanec nebo je prostor pro tancování + odpolední či večerní rautové pohoštění včetně barového zázemí s prostory pro sladký bar. Sál na hostinu je komfortní pro 40-50 osob, maximum je 60 svatebčanů. Ze sálu je přístup na venkovní terasu a zahradu. K ozvučení svatební hostiny vám BODiZ klidně může po domluvě pustit podkresovou hudbu do lokálního sound systému, který mají zabudovaný- stačí si přinést svou preferovanou hudbu na CD. Do tohoto prostoru sálu se hodí např. i odpolední vystoupení cimbálovky nebo kytarové sólo . Kapelu nebo DJ doporučujeme pozvat kolem 17-18 hodiny, kdy zpravidla začíná večerní zábava . Vše však záleží, v kolik hodin startuje svatební obřad a jak nabité svatební odpoledne vás čeká.

Děti na svatbě

Pro děti tady mají luxusně vybavenou prosklenou dětskou hernu mino svatební sál i taneční parket. A taky se nestane, že by děti musely snášet hlasitou party někde v koutě, naopak, můžou si v klidu hrát. Při větším počtu dětí na svatbě doporučujeme např. Službu Tetičky s.r.o., které pro děti na svatbě připraví „nabušený“ program.

Okolí a rušení nočního klidu

Spousta lidí na tuto skutečnost při výběru svatebního místa nemyslí a sem-tam se stane, že po 22:00 se musí tlumit hudba kvůli sousedům, kteří zavolají strážníky. I BODiZ je v zastavěné lokalitě, jeho zdi a odhlučněná skla jsou však dost dobře zvukotěsné. Je však nutno zavřít po 22 hodině dveře a nepouštět zvuk zbytečně ven.

BODiZ v Kunčicích pod Ondřejníkem je naprosto ideálním místem pro nevěsty, které si chtějí svůj projekt svatba celý řídit a realizovat. Přesně pro ty, co se nechtějí brát ve stodole či mlýně a pro ty, které si stoly na svou svatbu nejlépe připraví a vyzdobí samy s družičkami.

Rozlučka se svobodou

Privat SPA – ano, myslíte si správně- rozlučka svobodou tady vás naprosto pohltí, zregeneruje a nabije energií. Najdete tady perličkovou vanu i saunu A co je hlavní, celý prostor privat spa budete mít jako skupinka jen samy pro sebe. U rezervace svatebního termínu si rovnou rezervujte i ten rozlučkový- přes týden (víkendy jsou vyhrazeny pro svatby). Fakt to bude stát za to. Den vyplníte třeba výšlapem na Ondřejník, Kněhyni či Lysou horu, Smrk a okolní kopce a večer hurá do sauny.

BODiZ doporučujeme i pro firemní teambuilding, školení či večírek.

Zjistit termín a dostupnost našich služeb pro resort BodiZ

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.