Jak ušetřit čas u svatebního plánování? Svatební fotograf, DJ a kameraman v jednom.

Nebojte, náš nadpis nemluví o tom, že by všechny zmíněné profese zajistil jeden člověk. Jsou i takoví “profíci” a to je špatně. Ale v tomto článku jsme si nedali za cíl kritizovat jiné.

Jak to tedy je myšleno?

Jednoduše. Svatebního DJe, kapelu, fotografa, kameramana a nebo třeba fotobudku či hudebníky ke svatebnímu obřadu, dokonce i tanec v oblacích najdete na jednom místě na našem webu.

svatebni dodavatele

Rezervace svatebních dodavatelů

Než se k tomu dostaneme, je dobré zmínit, že dodavatelé multimediálních služeb na svatbu (fotografové, DJ, kameramani, ale nejen ti) se rezervují i rok dopředu. Pokud je svatba plánovaná na hlavní svatební sezonu (víkendy duben-říjen) je často těžké vybrat kvalitního dodavatele a “dopasovat” jeho dostupnost na svůj termín.

Víme, že spousta nevěst má např. svého vysněného fotografa dávno před tím, než jí vůbec partner požádá o ruku. Viděla jeho instáč a jeho fotky jsou prostě boží. Tak čeká, až jí partner vůbec požádá o ruku a při plánování svatby zohlední dostupnost termínů svého fotografa a svůj termín svatby mu přizpůsobí. To je ten fajn případ. Obzvláště, když má volno i vybrané místo a ideálně matrika. Stává se to i u DJů, občas u kapel.

Jak efektivně vybrat svatební dodavatele?

Jsou pak i nevěsty, které takové sny o fotografech či DJích nemají a svou svatbu chtějí plánovat chytře a efektivně. A už se blížíme k jádru. Můžete totiž všechny stěžejní multimediální služby zarezervovat na jednom místě. (Ano, skromně podotkneme, že třeba u nás).

Výhody rezervace multimediálních služeb na jednom místě:

1. Časová úspora

Najednou máte fotografa, kameramana, DJe nebo kapelu, hudbu ke svatebnímu obřadu a třeba i fotobudku na večerní zábavu pro hosty, cimbálku či koordinaci svatebního dne. Ušetříte spoustu času hledáním každé služby zvlášť. Uděláte jednu poptávku na základě které Vám přijde jedna nabídka na všechny služby, a na Vás už je jen se rozhodnout.

2. Jednoduchá a přehledná komunikace

Komunikujete s jednou osobou, která vám podá veškeré informace a díky tomu se neztratíte v proudu konverzací.

3. Jen jedna rezervace svatebních služeb

V jedné rezervaci máte pak máte všechny služby, které jste si vybrali.

4. Jedna smlouva na vše

Potvrdíte jednu smlouvu, ve které máte všechny podmínky jasně stanovené a přesně shrnuto, co si objednáváte.

5. Schůzka – jedna i více

A teď nastává ta super část – každý profík, kterého jste si vybrali se vám sám ozve, aby se představil a můžete začít komunikovat a domluvit si schůzku. Za nás doporučujeme udělat si čas na každého profíka zvlášť, protože každý bude od Vás chtít vědět jiné podrobnosti na které by se mohlo při společné schůzce zapomenout.

6. Jedny informace pro všechny na jednom místě

Nemusíte každou informaci posílat každému zvlášť. Stačí jedno přihlášení do společného portálu, kde vložíte svůj svatební harmonogram nebo jiné poznámky, které jsou pro všechny dostupné.

svatebni fotograf

Zatím to vypadá pouze na úsporu času. Ale pozor, my ve výčtu pozitiv pokračujeme. Díky tomu, že máte rezervované všechny multimediální služby na jednom místě, máte zaručeno, že:

1. Kameraman a fotograf jsou sehraní, komunikují spolu už před svatbou, znají se navzájem a také svou práci. Ví, kdy si nemají tzv. “lézt do záběru” a místo aby na sebe nadávali, tak se doplňují. O to jednodušší a hladší průběh má třeba svatební focení. Kdy oba snímají společné okamžiky.

2. Když kameraman točí svatební obřad a DJ ozvučuje, může mu nahrát profi zvuk z mikrofonu oddávajícího a tím bude i vaše video mít výborný zvukový výstup, pokud budete mít zachycené zlomky řeči oddávajícího. Všechny záznamy si předají a vy se o propojení těchto dvou vůbec nestaráte.

3. Při prvním tanci spolu krásně komunikují všichni dohromady. Fotograf nepotřebuje lasery ze stage a současně DJ nechce mít celou dobu zhasnutou stage. Takže si na sebe jen mrknou, kdy jeden ne/posvítí a druhý ne/fotí a ne/točí.

Věřte nebo ne, ale mít sehranou partu profíků na své svatbě je k nezaplacení.

A když už jsme u toho placení. Hradíte jednu rezervaci a jednu konečnou fakturu. A ještě vám to pohlídá systém. To je už docela dobrý balík výhod a úspor. Do této chvíle zejména časových. Ale pojďme i k těm finančním. Při rezervaci více multimediálních služeb najednou máte samozřejmě rázem výhodnější cenu. To je příjemný bonus v tom množství svatebních nákladů.

Pozor, ještě jedna výhoda, slibujeme, poslední.

Na závěr bychom rádi zmínili ještě jednu výhodu objednávky služeb u nás. U fotografů a DJů zaručujeme vždy zastupitelnost. To znamená, nemůže se vám stát, že váš profík nepřijede. Může se stát, že nepřijede přesně ten, kterého jste si vybrali (protože se stane něco nepředvídatelného a závažného- nemoc/nehoda), ale řešíme okamžitě náhradníka. Takže službu jako takovou poskytneme vždy.

dj vaclav skopalik havirov 13

Už chybí jen nezávazná poptávka

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce