Zámeček Petrovice – recenze svatebního místa

Zámeček Petrovice má několik sálů, ze kterých si můžete vybrat, dle kapacity hostů. Velký sál v prvním patře pojme cca 70 lidí. Je rozdělený na dvě části, které jsou propojené. V jedné části sálu je prostor pro hostinu a ve druhé části je taneční parket. Vše je moc hezky dekorováno.

Svatební obřad na zámečku Petrovice

Svatební obřad probíhá v altánku, který je součástí zámeckého parku a nachází se hned u hlavního vstupu. Soukromí a intimitu obřadu zajišťuje rozsáhlý zámecký park, takže se nemusíte bát, že by na Váš obřad koukal někdo cizí. Před obřadem je k dispozici občerstvení, které připravují místní kuchaři. Po obřadu se zvyknou fotit skupinové fotky s rodinou, které budou v zámeckém parku prostě úžasné. Park je velký a nachází se v něm menší rybníček, kde se dají pořídit hezké párové fotky.

Na Zámku umíme všechny služby – DJ, foto, video, fotobudka apod. Poptejte nás.

Personál a svatební hostina

Personál je milý, všichni vystupují velmi profesionálně a nemají problém vám vyhovět. K dispozici je i svatební koordinátor, se kterým budete řešit detaily své svatby. Po obřadě a focení se přesouváte dovnitř do sálu na slavnostní oběd a hostinu. Večer se griluje ve venkovní kuchyni s grilem. Kuchaři dělají jídla přímo před zrakem hostů a pro pravé gurmány je to zážitek.

zamek petrovice 1

Svatební party a děti

Svatební párty probíhá hlavně v prvním patře, kde se nachází již zmiňovaný velký sál. V létě jsou hosté spíše v parku, takže hrajeme díky bezdrátovému systému nejen v sálu ale také venku. S novomanžely před svatbou často řešíme například tanec za tmy u prskavek. Jednak je to romantika a jednak jsou z těchto večerních tanců moc krásné svatební fotky.
O zábavu dětí bude taky postaráno. Je zde k dispozici velké pískoviště a dětské hřiště, to jistě ocení mnozí rodiče.

zamek petrovice 43

Ubytování v Zámečku Petrovice pro svatební hosty

Čtyřhvězdičkový hotel má v nabídce 35 pokojů, které jsou klimatizovány a ubytují až 80 osob. Máte k dispozici welness, kde si můžete vychutnat posvatební/ předsvatební relax. Vše je na domluvě s personálem Zámečku Petrovice.

Závěrem – skvělé elegantní místo

Zámeček Petrovice doporučujeme pro jeho elegantní styl a také pro krásné okolí. Kromě svateb se zde pořádají teambuildingy, firemní akce, večírky a oslavy. Je to jednoduše multifunkční místo.

Zjistit termín a dostupnost služeb pro svatbu v Zámku Petrovice

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce