Villa 603 Příbor – recenze místa na svatbu

Jakoby se tady zastavil čas, to je snad první myšlenka, která mě napadne, když přijíždím do Příbora na Villu 603.

Všechno je tu nádherně laděné do časů našich prababiček, majitelé dbali na každičký detail a když jsem si s nimi povídala, vyprávěli mi, že nejrůznější doplňky sháněli po celé republice a dováželi, renovovali, nechali vyrábět, zachovávali starodávnou kulturu pro budoucí generace. Dýchá tady duch minulosti, je to tak kouzelné. A díky tomuto kouzlu samotného místa jsou svatby ve Ville 603 o to více nezapomenutelné.

Když se objeví nevěsta v nádherných svatebních šatech, vytvoří romantický kontrast stáří a mládí. Majitelé chtěli, aby se tu nekoukalo na čas, na hodiny, aby se tu čas zastavil a lidé tu žili přítomným okamžikem. Věřte, že se jim to povedlo. Ostatně, zajeďte se podívat sami. Vyberte si jedno z nedělních odpolední, kdy se tady schůzky konají. Je to vlastně jediný možný čas, kdy se můžete na Villu podívat, jelikož přes týden a zejména v hlavní svatební sezoně je tu pořád plno. Svatebčané mají Villu 603 pronajatou vždy od pondělí do středy, od středy do pátku a od pátku do neděle.

Pronájem Villy 603

Pokud si chcete rezervovat svůj svatební termín, obzvláště je-li to termín letní, pospěšte. Termíny bývají obsazené rok dopředu, někdy i víc.
Na tomto svatebním místě budete mít opravdu volnou ruku a můžete si svou svatbu přichystat jak jen budete chtít. Nevaří tady, není tu restaurace či velká kuchyň pro kuchaře. Villa 603 se pronajímá jako objekt. Domluvte si tedy vlastní catering, nejlépe s obsluhou, oceníte to hlavně u svatební tabule ale taky v pozdějších hodinách.

Slavnostní výzdobu si taktéž můžete připravit přesně podle sebe, krásně se sem hodí vintage, boho styl, i rustikální svatby.

Důležité! Kapacita tohoto svatebního místa je 50 osob. Rozhodně se sem nepokoušejte “nacpat” třeba 70 lidí, prostě se nevejdete. A taky nevoďte sebou domácí mazlíčky. Toto je jedno ze základních pravidel, které je nutné při pronájmu Villy 603 dodržet. Dost bylo praktických upozornění, pojďme dál k užitečným informacím.

Kde uspořádat svatební obřad

Svatební obřad můžete mít přímo ve stodole, kde je připraveno obřadní místo s výhledem do pole a vzdálené Beskydy. Klidně ale zvolte zahradu, či pole. Je to váš den, vaše přání se mají přece vyplnit. Stodola je super místem pro obřad zejména za nepříznivého počasí, kdy jste jednoduše “ v suchu”.

Nezapomeňte na vhodné obutí, na zahradu, pole a kamenný chodník se vám budou hodit třeba tenisky. K obřadu zvolte živou hudbu. Krásně se sem hodí například houslové duo, housle a violončelo či trumpetové duo. Svatební tabule je vždy složena z hlavního stolu pro novomanžele a rodiče, ostatní stoly mají banketní uspořádání.

Zábava a vyžití nejen pro družičky

V části stodoly je tzv. pánský klub, kde si můžete udělat klidně rumový, či doutníkový koutek. Jsou tady kamna, která vytápí venkovní koupací sud. A když už jsme u toho sudu, představte si: přijedete v pondělí, svatba je v úterý. Plán je jasný, v pondělí se nachystá vše potřebné, vyzdobí se místo, doladí se detaily. Odpoledne se nahřívá koupací sud a večer už všichni odpočíváte po náročných přípravách. To je slast!

villa 603 tanec

Když už jsme u toho pánského koutku, o kousíček dál ve Ville 603 je sklep. A v tom sklepě víno. Je tady příjemný chládek, můžete tu před svatbou uskladnit například zákusky, chladit nápoje atd. No a taky si tu posedět u skleničky výběrového vína. Dámy ve sklípku, pánové v rumovém koutku? Co vy na to ?

Nezapomínají tady ani na děti. Pokud budete chtít, majitelé pro vás zařídí skákací hrad pro děti.Ten je v zadní části zahrady, která je zcela oplocena, takže žádný strach, vaši nejmenší svatební hosté budou v bezpečí a ještě k tomu nadšeni z takové bezva atrakce.

Svatební párty ve Ville 603

Důležité! Počítejte se ztišením hudby kolem 23 hodiny.

Ať už zvolíte na večerní párty kapelu nebo DJ, vždy budou hrát ve stodole, která má částečně odhlučněné stěny. I když v těsné blízkosti Villy 603 nejsou domy, kousek dál už se hluk rozléhá a tak je potřebné ho udržet v určitém rozumném rozsahu z důvodu rušení nočního klidu. Jelikož zde hráváme, tuto informaci už víme dlouho dopředu a tak s ní umíme rozumně naložit.

Využijte ve Ville 603 zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

Ubytovací kapacita je 16 lůžek v naprosto fascinujících pokojích. V dolním patře Villy je pokoj pro nevěstu, v horním patře jsou pokoje zařízené s maximálním důrazem na svou autentičnost. Prostě jako u prababičky.

A v neposlední řadě ještě parkování

Pohodlně zaparkujete u domu majitelů, který leží kousíček od Villy. Menší parkoviště přímo před Villou 603 je spíše určeno pro dodavatele, kteří přivezou objednávky, vyloží a zase odjedou.

Od jara do podzimu jsou ve Ville 603 svatby. A obzvláště ty podzimní jsou podle nás kouzelné. V pozdním podzimu už venku bývá fakt velká zima, tak na to dbejte při výběru vašeho svatebního termínu.

KV- Production doporučuje svatbu ve Ville 603 v Příboře zejména pro své autentické prostředí a milé, ochotné majitele.

Zjistěte dostupnost našich služeb pro Villu 603

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce