Vila na Landeku – recenze svatebního místa

Samotný, výstižný název napovídá, že tato úžasná prvorepubliková stavba se nachází v národní přírodní památce Landek v Ostravě. Příjezd do Vily se zdá být trochu krkolomný. Je to proto, že vila stojí na kopci, kam vede pouze lesní cesta. Nicméně tato komunikace je udržovaná a nemusíte mít nejmenší obavu o dojezd až na místo. Parkování před Vilou je taky dostatek, konkrétně 25 míst. Navíc, jak nám řekla Veronika Badalová, svatební koordinátorka Vily Landek, zajišťují dokonce dopravu historickým autobusem.

villa na landeku svatba dj 2

Termíny a zázemí

Termín si můžete rezervovat i 2 týdny dopředu, když to zrovna trefíte. Velkou výhodou tohoto svatebního místa je benevolence v samotném plánování. Byť nabízí variantu svatby na klíč, tak také na druhou stranu dávají prostor klientům, aby si sami zajistili všechny dodavatele, včetně cateringu, výzdoby či svatební hudbu. Pokud se rozhodnete, že si svou svatbu vyzdobíte po svém, k dispozici máte také sklad s doplňky, kde najdete různé vázičky a dekorace k využití.

Na Vile to funguje tak, že si pronajmete celý prostor včetně celé zahrady – tím chceme říct, že máte i skvělá zákoutí pro svatební focení na jednom místě. Mnoho svatebčanů ocení právě soukromí v lesíku mimo zastavěné město.

svatba vila landek

Svatební obřad

Svatební obřad v amfiteátru zahrady s výhledem na Ostravu má své industriální kouzlo. Pokud je deštivo, může se obřad uskutečnit v jednom ze sálů.

Ubytování svatebních hostů

Vila na Landeku nabízí krásné novomanželské apartmá a také pokoje pro hosty, dále pak místnost pro přípravu nevěsty. Ubytovat lze 14-16 lidí v 5 pokojích či apartmánech.

Natáčíme také svatební videa. Tady je jedno z Landeku

Zábava na svatbě ve Vile na Landeku

Jelikož je v rámci pronájmu k dispozici celý objekt včetně zahrady, hosté se mohou bavit do západu slunce venku v amfiteátru či na terase. Posléze má Vila Landek skvělé prostory pro taneční party hned v několika sálech. Záleží na vašem výběru a domluvě.

Velkým bonusem tohoto svatebního místa je průmyslová promítačka, díky které je možné promítat fotky či videa venku, přímo na velkou zeď vily. Je to největší promítací prostor svatebního místa, které jsme prozatím v moravskoslezském kraji viděli.

villa na landeku svatba dj

Firemní eventy

Svou multifunkčnost podtrhuje Vila také tím, že nabízí vybavené prostory pro firemní akce a školení či konference.

KV-Production doporučuje Vilu Landek jako velmi vhodné místo pro svatby v jakémkoli ročním období. Už máte rezervovaný termín na Vile a hledáte dodavatele? Hudbu zajistíme my – zadejte poptávku hned teď.

Cena a dostupnost svatebních našich služeb na Vile Landek

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce