Vezměte se v zimě!

V krbu horského srubu praská oheň, popíjíte svařák a vzduchem se prolíná vůně jehličí a skořice. Máte pocit, že jste v pohádce, protože za okny padají tiše velké bílé sněhové vločky. Kolem vás jsou vaši nejbližší a všichni, které máte rádi. A víte co? Nejlepší na tom celém je, že to vůbec nejsou Vánoce, díky kterým vaše srdce taje. Tento pocit se dostaví ve chvíli, kdy se rozhodnete pro překrásnou a dnes čím dál víc populární zimní svatbu.

Na sáních s koňským spřežením strčíte Popelku do kapsy!

Svatební sezona je klasicky a konvenčně otevíraná na jaře a končí na podzim. Ano, všude je teplo, svatební místo si musíte rezervovat i dva roky předem, u každého rybníka nebo na louce u balíku slámy potkáte nějaký novomanželský pár s fotografem. Všude se to hemží nevěstami. 18.8.2018 je přece to magické datum! Ale co třeba 20.2.2020? Hm,… na zvážení 😊.

Negativa?

Je zima, je sníh. Další? Neznám.

Pozitiva? Zde je výčet.

Je sice zima, ale vy už dopředu víte, že zima bude. A tak se na to patřičně připravíte, stejně jako vaši hosté. Svatební šaty, které doplňuje huňatý kožíšek, do kterého se můžete zachumlat, najdete v jakémkoliv svatebním salonu. Navíc máte v zimních měsících salon téměř samy pro sebe. A dokonce jsou v nabídkách mnoha salonů také svatební šaty z hrubších materiálů, určeny právě pro zimní svatby. Nemějte strach, nezmrznete. Hřeje vás přece láska.

Využijte pro svou zimní svatbu zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

zimni svatba

DJ Petr Knap, který hrál před časem na svatbě v únoru říká, že hrát zimní svatbu je jiné. Jiné v tom, že hosté jsou mnohem klidnější, jsou „v pohodě“, není jim teplo, necítí nekomfort. Atmosféra je pohodovější.

Zimní svatba je ráj odlišností. Kombinace bílé se zlatou či stříbrnou, do toho jehličí a šišky, na stolech cukroví a perníčky, teplý punč a svařák, to boří všechny představy o stereotypu.

Když DJ hraje Love is all arround, okamžitě se vám vybaví ty známé scény z Lásky nebeské.

Může být váš velký den D ještě víc romantický?

Může!
Popelku strčíte do kapsy, když se na svatební obřad necháte přivézt v kočáře s koňským spřežením. A co teprve, když se ruku v ruce projdete alejí zmrzlých stromů. Ty fotky dýchají romantikou. Že jste spíše než romantici praktičtí jedinci? V pořádku. Pár docela slušných argumentů pro zimní svatbu v bodech:

  • svatební místa mají volno a většinou vám ještě sami nabídnou „mimosezónní“ slevu (i když my si myslím, že dnes již není nutné rozlišovat svatební ne/sezonu)
  • personál není „přesvatbován“ a tak vám v zimních měsících splní jakákoliv přání
  • dostupnost ostatních služeb je mnohem větší (kadeřníci, vizážisté, koordinace, hudba, DJ, …)
  • do zimních měsíců se hodí netradiční občerstvení, pokud zvolíte krémové dorty, déle vydrží a tak rychle se nezkazí
  • s nepřízní počasí předem počítáte
  • pro vaši svatbu můžete zvolit netradiční motiv (např. Mrazík 😊)
  • nebudete se fotit na poli s balíkem slámy vedle dalšího novomanželského páru
  • můžete si druhý den po svatbě dobře zalyžovat

Se zimní svatbou bychom byli opatrní pouze ve městě, kde se zpravidla nenachází romantická, zasněžená, bílá zákoutí. Když zimní svatba, tak rozhodně někde na horách, kde máte jistotu, že se nebudete brodit břečkou nebo blátem.

Spousta svatebních míst nabízí zimní svatební akce. Podívejte se na naše články o místech, kde už jsme hráli. Můžou vám pomoct s výběrem.

I v zimě děláme svatby. Zjistěte termín a dostupnost našich služeb

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce