Stodola PROST – recenze svatebního místa

Svatební místo se nachází v Litovli, kousek od Olomouce. Stodola Prost je prostorná, je však určena spíše pro menší svatby. Pojme cca 70 hostů. Prostory jsou sice rozlehlé, ale při větším počtu hostů se už se budete mačkat. Stodola není klimatizovaná, což je nevýhoda hlavně v letních horkých dnech. Musí se hodně větrat, aby dovnitř slespoň trochu proudil vzduch. Hosté mohou být také venku, prostor kolem stodoly je však omezený. Venku jsou pouze tři stoly. Zaujme Vás hlavně interiér stodoly, který je krásně zpracovaný, vše je nové a moderní. Vybavení je pojato v přírodním duchu, hodně věcí je ze dřeva a zdi jsou kamenné.

Svatební obřad a hostina

Svatební obřad se koná kousek od stodoly Prost na plácku. Plácek je určený pro menší obřady. Místo pro svatební obřad se nachází uprostřed polí a lesů, takže budete mít naprostou intimitu a soukromí u obřadu. Cattering a další služby na hostinu si musíte zajistit sami.

Stodola Prost

zdroj: FB Stodola PROST

Svatební party

Prostor pro slavnostní oběd je spojený dohromady s tanečním parketem, který není nějak vyznačený. Parket můžete udělat kde chcete. Stoly se dají odsunout, aby vzniklo místo na tanec. Naši DJs hrávají hned u dveří, kde mají rozhled na všechny hosty. Hned na druhé straně od DJ se nachází bar. V sále je dobrá akustika, zvuk se tam nerozléhá. Hosté často bývají venku na zahradě, ale nemusíte se bát, o hudbu a moderaci nepřijdou ani venku, není problém zajistit připojení reproduktoru na zahradu. Hosté si tak mohou vychutnat hudbu vevnitř i venku. Mezi největší výhodu stodoly patří, jak už jsme zmiňovali, že leží uprostřed pole a v okolí lesů. Můžete si tak dlouho do noci nebo třeba i do rána vychutnávat poslech hlasité hudby. Nikomu to v okolí nevadí a zároveň nerušíte noční klid.

Něco málo k organizaci

Výzdobu si musíte zajistit sami, stejně tak již zmiňovanou cateringovou službu. U stodoly nejsou místa určená ke svatebnímu focení, takže se musíte jet vyfotit někde jinde. Uvnitř stodoly se nachází bar střední velikosti. V baru jsou k dispozici dvě ledničky, které během svatby můžete používat na skladování jídla a pití. Co se týče stolů, ty jsou kulaté a jsou mezi nimi rozestupy. Ve stodole je nádherné osvětlení, které působí útulně, ale zároveň vhodně osvětlí celou plochu. Osvětlení se dá také ztlumit, aby ve stodole bylo přítmí a šly vidět jen světýlka na parketu. Venek stodoly je také krásně nasvícen.

Parkování je tady řešeno tak, že auta parkují na krajnicích u pole. Polní cesta zároveň vede ke stodole. U stodoly je pouze malé štěrkovité parkoviště, na které se vleze zhruba 8-10 aut.

Využijte ve stodole Prost zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

DJ Litovel Stodola Prost

Ubytování hostů

Stodola Prost nabízí také ubytování. Všechny Vaše hosty sice neubytujete, ale ti opravdu zdaleka, zde mohou přenocovat. Vy si pak můžete užít noc v pokoji pro novomanželé a probudit se do krásného rána v přírodě.

Závěrem – skvělé moderní místo pro kouzelnou svatbu

Kdo by nechtěl svatbu ve stodole na tak krásném místě? My rozhodně ano. Stodola Prost je skvělé místo pro svatbu do 70 hostů. Vše je moderní, nové a zachovalé. Budete se tady cítit útulně a příjemně. Doporučujeme toto místo hned z několika důvodů. Mezi ně patří hlavně čistý vzduch, vůně přírody, soukromí a interiér stodoly. Je to zkrátka kouzelné svatební místo kousek od Olomouce.

svatba stodola prost

Zjistit volný termín a cenu našich služeb pro Stodolu Prost

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.