Restauracja Perła Krzanowice

Necelých 30 km od Opavy je svět pořád v pořádku.

I tak se dá popsat restaurace Perla v Krzanowicích. Toto svatební místo je situováno kousek za hranicemi v Polsku a my jsme rádi, že zde i v roce 2023 hrajeme nějaké to „wesele“.

Přístup polských svatebních služeb

Velmi často se stává, že svatební hostinu a zábavu zde poptávají právě české páry, které se sezdají v Česku a na oslavu přejedou sem. Čím to je? Přístupem vedení a personálu a také výhodnými cenami pro svatby přes týden. Poláci jsou v mnoha ohledech vstřícnější než svatební dodavatelé v Česku.

Svatební obřad v Polsku – jak to je?

Jelikož je toto svatební místo polské, většinou se Poláci sezdají v kostele a pak přijedou na hostinu, u Čechů je to tak, že se vezmou v Česku a také pak přijedou až na hostinu. Je to tak právě díky legislativě. Nicméně, v případě požadavků je možné připravit svatební obřad přímo v sálu.

V Perle děláme Symbolické svatební obřady. Zvažte tuto možnost.

Prostory a obsluha v Perle

V Perle mají hned 2 sály. První sál v klasické lesklo-bílé kombinaci pojme až 140 osob, je plně klimatizován a mají zde i pódium s dostatečně velkým tanečním parketem. Vedlejší budova ve vintage stylu nabízí sál až pro 180 osob, také obrovský taneční parket a velké pódium, kde se s přehledem vleze i 6 – 9členná kapela. Je z velké části prosklený a venku má i hřiště pro nejmenší svatebčany. Tady se svatební hostiny pořádají jenom v létě. Je nutné zmínit, že v této budově musí být umístěn omezovač hlasitosti, a to kvůli okolním obyvatelům. Ovšem nekonají se tu žádné silent party, nemusíte mít obavy.

miniatura3a

perla krzanowice 2023 3

Co se týče personálu, tak ten je vždy polský, což pro příhraniční páry není většinou žádný problém. Obsluha je usměvavá a fresh za všech okolností.

Když jsme mluvili s majitelem Perly, tak sám říkal, že má velmi rád české svatebčany, jsou prý mírnější a ukázněnější.

Ubytování

Ubytovat lze 36 svatebčanů přímo v budově Perly. Dalších 28 se vyspí v chatkách, které jsou také součástí komplexu. 

Zábava na svatbě v Perle Krzanowice

Jak již bylo zmíněno výše, u vintage budovy je třeba si dát pozor na překročení hlasitosti, omezovač je pak neúprosný. Jelikož my už s touto skutečností jako svatební DJ máme zkušenost, přizpůsobíme hlasitost tak, abyste měli skvělý pocit z dobré zábavy a nepoznali žádné omezení. Jinak jsme velmi nadšení z prostor pro DJ i tančící hosty v obou sálech.

Závěrem ještě informace o rezervaci termínů. Stane se, že si musíte rezervovat rok dopředu, ale také se může stát, že trefíte volný termín i 2 měsíce předem. Je to tak trochu i o náhodě. Pokud plánujete svatbu přes týden, v Perle mají připravené zvýhodněné ceny pro tyto termíny.

perla krzanowice 2023 2

Restauraci Perla doporučujeme využít i pro firemní večírky a narozeninové oslavy. Je to hezké místo s mnohostranným využitím a profesionálním přístupem. 

Už máte zkombinované své svatební místo se svým svatebním DJ, fotografem a kameramanem od nás? Pokud ne, tak vyplňte níže poptávkový formulář  a bavte se s námi.

perla krzanowice 2023 1

Zjistit termín a dostupnost služeb pro Perlu Krzanowice

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.