Resort Maják – recenze svatebního místa

Vítejte v článku o svatebním místě, které se nachází na břehu Žermanické přehrady v malebné obci Soběšovice. Resort Maják Vám nabídne kombinaci přírody, klidu a romantiky. Nachází se v krásném prostředí s výhledem na vodu a vrcholky Moravskoslezských Beskyd. Uspořádat zde můžete nejen svatbu, ale i narozeninovou oslavu či školení.

Prostory a ubytování v resortu Maják

Resort Maják disponuje dvěma sály. Do toho většího v patře se vejde ideálně 60, maximálně 80 svatebních hostů. Je prostorný, světlý a má velkou terasu směrem na přehradu. Jeho zajímavostí je bar postavený z trupu lodi. Za ním se nachází místo určené pro raut a součástí je samozřejmě i taneční parket. Druhý sál se nachází v podloubí restaurace, je proto menší a tmavší. Svatby se v něm momentálně mohou konat jen mimo letní sezónu a my ho raději doporučujeme využívat na oslavy. Pokud ale chcete svou párty něčím ozvláštnit, uspořádejte ji v Bistro bowling baru s kapacitou 30 osob. Předvést své sportovní umění můžete na dvou bowlingových drahách a nechybí ani bar.

V případě, že budete chtít sebe a své hosty ubytovat jsou k dispozici pohodlné pokoje s moderním vybavením, které Vám zajistí klidný pobyt. Pokojů je celkem 20, 18 dvoulůžkových a 2 čtyřlůžkové.

Parkovat můžete před hotelem, kde jsou parkovací místa pro asi 40 aut, možná i více.

resort majak 1

Svatební obřad a vše kolem něj

Svatby zde obvykle začínají kolem dvanácté hodiny a obřad můžete uspořádat buď na travnaté ploše před restaurací nebo nahoře na terase velkého sálu. Na obě místa si můžete nechat postavit nazdobený altánek, který poslouží jako přístřešek proti slunci nebo ochrání při možném dešti. V případě zájmu tady zajistí i bílé párty stany se stolečky.

Oddá vás úřední osoba z příslušného matričního úřadu, v tomto případě z Dolních Domaslavic.

Focení – to na svatbě prostě nesmí chybět. Pro tento účel se skvěle hodí pláž s molem hned před hotelem. Máte zde nádherný výhled na přehradu a okolní krajinu. Západ slunce, lesknoucí se hladina vody a hory na pozadí, to prostě dodá vašim fotkám tu správnou romantickou atmosféru. Jen upozorňujeme, že pláž je určena i pro veřejnost.

resort majak 3

Svatební hostina

Slavnostní tabule je samozřejmě důležitou součástí každé svatby. Resort Maják nabízí více možností co se týká její výzdoby. Buď si dovezete výzdobu vlastní a personálu sdělíte svou představu nebo to necháte celé na nich. Se vším vám tady rádi pomohou, záleží jen a jen na domluvě.

Co se jídel týče, nemají tu problém s jakýmkoliv stravovacím omezením. O celý catering se postarají. Dort včetně sladkého baru si můžete přivézt vlastní.

Využijte na svatbu na Majáku zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

resort majak 2

Zábava na svatbě

Večerní párty je často vrcholem celého dne. Tento čas je pro hosty příležitostí relaxovat, tancovat a užít si čas se svými přáteli a rodinou. Co je pro úspěšnou svatební párty klíčové je hudba. My si vzhledem k místu doporučujeme vybrat spíš DJe, který přece jenom zabere míň místa než kapela a o to víc to můžete na tanečním parketu rozjet :-)

Za teplého letního večera můžete otevřít dveře na terasu a užívat si hudbu i tam. Na terase se ale nesmí tančit a o půlnoci je nutné přesunout se dovnitř do sálu a v něm pokračovat v zábavě až do druhé hodiny ranní.

Na závěr

Svatbu v Resortu Maják si určitě užijí všichni kdo mají rádi přírodu a chtějí strávit svůj nezapomenutelný den v kouzelném prostředí u vody. Navíc se zde dobře najíte a postará se o vás příjemná a profesionální obsluha.

Využijte naše služby na Majáku

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce