Resort Cattaleya – reference svatebního místa na Čeladné

Slovo Cattaleya v nás evokuje synonymum k dokonalosti, a to je co říct, známe mnoho svatebních míst v Česku, na Slovensku a Polsku, ale Cattaleya je jen jedna a je dokonalá. Čistota beskydských hor jde ruku v ruce s luxusem a skvělou gastronomií, na které si v Cattaleyi zakládají. Myslí na všechny lidské smysly, na pocity a také na hýčkání těla.

Svatební obřad s živou hudbou

Venku v přírodě na terase resortu. Představte si, že stojíte obklopeni svými nejbližšími, ruku v ruce se svou životní láskou. Jemný vánek vám z tváře odvál pramen vlasů a vy říkáte ANO! Za zvuku houslí, či trumpet, které se budou lesem překrásně rozléhat a dokonale se do tohoto okamžiku hodí.

S mokrou variantou se samozřejmě počítá a je možné udělat svatební obřad ve spodní části rotundy (jak jsme si interně spodní patro svatebního sálu nazvali).

 

Tomáš Kotek svatební DJ

Focení v přírodě

Jste v Beskydech, v přírodě a v absolutně luxusním resortu… Je jasné, že o milionech zákoutí k pořízení nádherných svatebních fotek nemusíme ani psát. Chce to jen šikovného fotografa či kameramana.

Využijte na Cattaley zvýhodněné balíčky na všechny svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné. Tyto fotky berte jako ukázku naší práce :-)

Slavnostní svatební oběd

V rotundě ze skla, dřeva a kamene se usadí až 70 svatebčanů. V resortu vám rádi poradí s uspořádáním svatební tabule a výběrem menu. Dokonce si nemusíte lámat hlavu ani s candy barem. Ten vám připraví v Cattaleya cukrárně, včetně svatebního dortu.
Velký sál má dvě patra. To, o kterém jsme psali výše, je horní patro. Spodní – jako luxusní sklep, je vybaveno barem a zde se odehrává zábava. Naši DJ se svou stage rozsvítí celý prostor, a zatímco nahoře si můžete v klidu povídat, dolu probíhá pořádná párty. Obsluha je zde přátelská a úměrně k prostředí také dbá na etiketu.S angličtinou nemají problém. Sál je plně klimatizován. V létě vám rozhodně nebude vedro. V zimě se naopak můžete ohřát u krbu, který dokresluje atmosféru zasněžené krajiny, co vidíte za oknem. V tomhle krásném kontrastu mrazu a ohně se prostě chcete vdávat!

Odpolední zábava a večerní svatební party

Hosté se v parnu můžou projít v lese, pokud jim chcete dopřát, klidně jim objednejte wellness. V Resortu Cattaleya mají například solnou a bylinkovou saunu či ruskou baňu.

Na večerní party si objednejte buď DJ nebo kapelu. Prostor pro párty je zde skvělý. Místnost je dostatečně prostorná, prosklená s úžasným výhledem a barem. Prostě paráda.

Tomáš Kotek svatební DJ

Ubytování uprostřed Beskyd

Díky rozhovoru s managerem resortu Stanislavem Gojem víme, že v 7 pokojích seubytuje 14 osob. Jsou krásně vybavené, některé mají terasy s vlastní vířivkou,
v některých najdete kontinentální postele Hästens. Po náročném svatebním dnu rozhodně kvalitní odpočinek oceníte. Pokud budete potřebovat ubytovat více hostí, můžete využít blízkých hotelů, kterých je na Čeladné skutečně dostatek.

Firemní akce na Resortu Cattaleya

Výše jsme z našeho pohledu popsali, jaká je Cattaleya pro pořádání svateb. Ale to není jediná oblast využití resortu. Jsou vážně multifunkční. Mají prosklenou zážitkovou restauraci (opět ve tvaru mnohoúhelníku pro 32 osob), jejíž dominantou je krb uprostřed místnosti a skvělá gastronomie, jak jsme psali. Kousek vedle je separé místnost pro 12 osob, hodící se například na business snídaně či jiná setkání s obchodními partnery. Jako správný businessman určitě víte, co pro své partnery chcete. No a na Cattaleyi to vědí taky.

Žádost o ruku o které jste ani nesnila

V malé samostatné místnosti, vybudované přímo v lese je venkovní vířivka a nad ní malá místnost pro 2 osoby s privátní obsluhou. Pokud uvažujete, jak co nejromantičtěji požádat svou partnerku o ruku, zavolejte do Cattaleyi. Oni prostě ví, jak na to. U soukromé večeře nebudete nikým rušeni, číšník přijde jen na vaše zavolání.

Rozlučka se svobodou

Jak pánové, tak dámy si přijdou na své. Holky většinou jezdí na wellness víkendy, kluci do sklípků nebo na chatu.

Když výše zmíněné poprášíme špetkou luxusu, výsledkem bude rozlučka v Cattaleyi. A hned se dočtete proč.

Pro pány totiž vybudovali privátní vinárnu pro 12 osob – je to i doutníková místnost s krbem a odvětráváním. Zavřete oči a řekněte si pánská jízda se vším všudy.
Pro dámy je vinárna s degustací vhodná také, stejně jako již zmiňované wellness.

Když už jste dočetli až do konce, nezbývá než dát naše doporučení. Vemte se v Resortu Cattaleya. Opravdu to stojí za to. Je to zážitek na celý život. A pokud jste tam ještě nebyli, tak se zajeďte podívat. Jakýsi duch Cattaleyi vás prostě omámí a vy budete vědět, že to je ono!

dj josef krsek min

KV-Production doporučuje Resort Cattaleya pro svatby, firemní akce, rozlučky se svobodou a romantické chvilky ve dvou.

Hodnocení nevěsty z 25.5.2019:

Pan Procházka byl skvělý, přijel s dostatečným předstihem, vše měl domluvené s provozním, věděl co a jak. Vystupování bylo profesionální a hudba kterou vybíral, jak k poslechu tak později k tanci byla super, hrál také na přání hostů. Všichni jsme byli moc spokojeni a můžeme jen doporučit dále.

 

Cena a dostupnost našich služeb v Resortu Cattaleya

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.