Rekovice – recenze svatebního místa

Audio verze článku

V trojanovických horách je malá zvonička a vedle zvoničky stojí restaurace a lesní hotel Rekovice. Je to jedno z nejkrásnějších míst na svatbu v Beskydech.

Chcete-li si domluvit svatbu, budete nejspíš závazně vědět termíny až v září rok předem. Každopádně doporučujeme si termín aspoň předrezervovat, a to klidně rok a půl předem. Rekovice jsou velmi populárním svatebním místem a tak je poptávka po termínech velká.

Ve výčtu informací o místě je nutné zmínit, že Rekovice stojí přímo na turistické stezce, takže se může stát, že za příznivého počasí se objeví cyklisté a turisté, kteří většinou respektují soukromí svatební párty a zpravidla jen projedou tiše kolem objektu.

Svatební tabuli vám připraví dle přání, zajistí klidně květinovou výzdobu a dekorace.

Svatební obřad v Rekovicích

svatební obřad rekovice

Svatební obřady bývají ve zvoničce, která je dokonce vysvěcená, takže zde není potíž mít jak civilní, tak církevní obřad. Od zvoničky je výhled na široké okolí. Co se ozvučení svatebního obřadu týče, doporučujeme buď DJ nebo živou hudbu k obřadu. Nezapomínejte na ozvučení oddávaícího. Při počtu hostů 40 a více. Ti v zadních řadách už neslyší, co oddávající říká. A to zejména, když fouká vítr.

TIP: V Rekovicích děláme často symbolický obřad. Podívejte se, jak to chodí >>.

symbolický svatební obřad

Pokud se potkáte s deštivým počasím, připraví vám obřadní místo v prosklené části restaurace. Nebo si prostě vemte deštníky a užijte si počasí, které vám hory pro váš den nabídly.

Slavnostní oběd v Rekovicích

Do restaurace se vejde s přehledem 60 osob, i 70 se ještě v pohodě dá. Uspořádání stolů si můžete domluvit dle svých představ a možností prostoru samozřejmě, stejně tak společně poskládáte menu. Výzdoba je na vás. Líbí se nám, že Rekovice nejsou to místo, kde vám nabídnou 3 různé balíčky služeb a buď si vyberete, nebo můžete hledat jiné místo. Je to tady o domluvě a klientovi se snaží vyjít vstříc.

Focení a odpolední část svatebního dne

Okolí nabízí spousty zákoutí i otevřených prostranství, kde pořídíte překrásné přírodní fotky. Vaši hosté se zatím mohou projít po okolí a nejmenší svatebčané se vyřádí na louce za hotelem. Z našeho pohledu je tady nesmírně kouzelná podzimní svatba. Příroda hraje všemi barvami a děti můžou odpoledne třeba pouštět draka.

Využijte v Rekovicích zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

dj-jan-konecny-rekovice-2

Zábava a večerní svatební párty

Od počtu svatebčanů a uspořádání svatební tabule také závisí to, kolik místa na taneční parket vám „zbyde“. Svatební DJ se vejde se svou stage vždy, u kapely pozor na počet členů. Pokud plánujete objednat větší kapelu na svatbu, doporučujeme předem domluvit prostory, aby se nestalo, že se kapela rozloží a vám na tančení nezbyde prostor. Pokud máte svatbu v létě, můžete mít třeba na terase živou hudbu a posléze se přesunout dovnitř, kde už bude připraven DJ. Po 22:00 se venku trochu utište, abyste nerušilo noční klid.

Ubytování a pokoj pro nevěstu

V hotelu Rekovice se ubytuje 20-25 lidí v 5 pokojích. Pro nevěstu je zde také připraven svatební pokokj, který není automaticky v nabídce, ale pokud ho budete chtít využít, nezapomeňte si o něj říct při schůzce. Nestává se, že by zde měli 2 svatby hned 2 dny po sobě, proto budete mít dostatek prostoru na sbalení a odjezd po svatbě.

Závěrem

Závěrem bychom ještě rádi zmínili, že tento prostor je vhodný na firemní večírky a také různé konference. Není situován v rušném centru města, ale také není daleko od civilizace. Prostě značka ideál!

Na Rekovicích hráváme často a rádi. Je to velmi oblíbené svatební místo v Moravskoslezském kraji. Nám se ze všeho nejvíc líbí ochotný a milý personál a férové jednání vždy.

Rekovice velmi doporučujeme pro vaši svatbu v jakémkoliv ročním období.

Dostupnost a cena našich služeb pro Rekovice

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.