Panský Mlýn Opava – recenze svatebního místa

Ve stáji je slyšet hlasitý dech koní a při pohledu na hladinu rybníka se v hlavě ozývá hlas „To je ono!“. Takové pocity se proženou vašim tělem, když přijedete na Panský Mlýn v Opavě.

Rozlehlá plocha nabízí tolik možností ke sňatku pod korunami vysokých stromů nebo na břehu rybníčku. S nepřízní počasí si poradí hravě, a to díky přístřešku vedle rybníčku, který je pro případě deště ke svatebnímu obřadu přizpůsobený.

Ticho a klid prostoupí celou vaši mysl, když se zadíváte na vlání koňských hřív při svatebním focení. Zkuste to s našimi fotografy

Fotografové toto místo oceňují zejména pro širokou škálu možností pořízení hezkých záběrů. Jakjsme již zmínili, je možné také využít focení s koňmi.

Zcela klimatizovaný svatební sál v prvním patře Panského Mlýna je vybaven bezbariérovýmpřístupem. Po tradičním rozbití svatebního talíře vstupujete k vyzdobené svatební tabuli a s vámi může najednou slavit až 130 hostů, taková je kapacita sálu. Často hrajeme na velmi pěkných místech s nejrůznějšími vychytávkami. Co však nesmírně oceňujeme právě na tomto svatebním místě je, že zde myslí na každý detail a velký sál přizpůsobili i dětem, pro které je v boční části připravenasamostatná místnost plná hraček. Toto místečko ocení i maminky pro kojení a odpočinek těchnejmenších svatebčanů. Taneční parket a prostor pro DJe je přímo v sálu, jednoduše všepohromadě.

svatební dj tomáš kotek

O patro výše na vás čeká novomanželské apartmá a 10 dvojlůžkových pokojů s možností přistýlky. Nikam nemusíte odjíždět a složitě hledat nocleh, Panský Mlýn už to zařídil.

Vraťme se k focení novomanželů. Je to mnohdy i dvouhodinový proces, kdy necháte své hosty na jednom místě a vy se odejdete fotit. Co však s hosty? Tato část svatební hostiny bývá nejčastěji zanedbána a hosté se prostě nudí. Personál Panského Mlýna to moc dobře ví a nabízí možnost bowlingu či degustace piva, které si zde sami vaří v pivovárku, než se novomanželé vrátí z focení. Za nás je to velká přidaná hodnota tohoto svatebního místa pro všechny páry, které se zde rozhodnou uspořádat svoji svatbu.

„Začátkem roku v lednu/únoru probíhá pro budoucí manželské páry degustace, ukázka menu či prezentace výzdoby pro nadcházející sezonu, kde zveme všechny, kteří u nás již mají rezervovanýtermín nebo o tom uvažují, aby se přijeli podívat“ říká při našem rozhovoru provozní Lucie Blanková. Oslovila nás její filozofie. Tvrdí totiž, že by se nerada dožila okamžiku, kdy si nebude pamatovat, kdo se na Panském Mlýně bral. DJ Honza Fárek, který na Panském Mlýně hrál, tuto myšlenku doslova viděl v reálu.

Chcete se ve vzpomínkách vracet ke svému svatebnímu dni pokaždé, co přijedete na pivko do restaurace? Rádi se pozdravíte a přivítáte s personálem, který se postaral o dokonalý průběh vašísvatby? Pokud je vaše odpověď „ano“, vemte se na Panském Mlýně. KV-Production rozhodně toto svatební místo doporučuje. DJ si rezervujte zde.

Zjistit termín a dostupnost našich služeb na Panský mlýn

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.