Mlýn Vodníka Slámy – Tady to jednoduše žije s přírodou!

Mlýn vodníka Slámy je situován do krásného prostředí. Ačkoliv leží jen 13 km od Opavy, je to oáza klidu. Hned vedle vstupní brány čeká vodník Sláma, oblíbená dřevěná postavička, místní ikona. „U Slámy“, jak si rádi zkracujeme název tohoto svatebního místa, hrajeme celkem často.

Dekorace nejen venku se nám moc líbila a proto KV-Production doporučuje paní Dagmar Nováčkovou (www.metamorphosy.cz). Alternativou pro svatební obřad je i dřevěný altánek v zahradě Mlýna vodníka Slámy. Vždy doporučujeme ozvučit svatební obřad. Oddávající je s mikrofonem velmi dobře slyšet i při velkém počtu svatebčanů, což je důležité. A to proto, že pokud „divák“-svatebčan neslyší, co se děje, pouze vidí postavy, je to jako by sledoval němý film. Kdo dnes sleduje němé filmy? Hudba dodává každému obřadu úplně jinou atmosféru, podtrhuje intenzitu zážitku.

Pokud chcete mít U Slámy symbolický obřad na míru, naše Anička je ta pravá.

Jaké jsou vnitřní prostory Mlýna vodníka Slámy?

Sál je vhodný i pro větší svatby, rozmístění stolů lze přizpůsobovat preferencím hostů. Pro novomanžely je připraveno novomanželské apartmá, které je opravdu překrásné. K výčtu technických parametrů ještě nutno zmínit, že obsluha ve Mlýně u vodníka Slámy je profesionální a velmi ochotná. Všichni přesně ví, co mají ve který moment udělat a to také činí svatební místo ještě žádanější.

mlyn vodnika slamy svatba 2022 4

Kde máme DJ?

DJ je ve společné místnosti se svatebčany, je v centru dění a může tak okamžitě reagovat na dané situace a ovlivnit je, ať se hosté bezmezně baví. Rautové stoly jsou připravovány v rámci sálu v odděleném prostoru, co velmi oceňujeme. Svatební hosté mají dostatečné soukromí při vybíraní pokrmů a kdo zrovna nemá hlad, tančí na velkém tanečním parketu.

mlyn vodnika slamy svatba 2023 1

Toto rozložení dělí místo na pomyslné zóny pro jídlo a zábavu zvlášť a přitom je vše pohromadě. Nikde žádný chaos. Prostory jsou dostatečně velké i pro fotokoutek, pořádání svatebních her a nebo třeba candy bar.

V teplých letních dnech svatebčané ocení procházky v zahradě – nutno poznamenat, že prostor sálu, kde se koná svatební hostina a zábava je neklimatizován a tak svatebčané tráví převážnou část dne venku, v chládku stromů nebo na terase. I když se U Slámy snaží teplotu v sálu snižovat, jediný větrák je na tak velký prostor nedostatečný.

Hosté mají možnost navštívit také minizoo s dětmi a k dispozici je i dětské hřiště. Překrásná scenerie, do které je vsazený celý objekt přímo vybízí k focení! Koně, řeka, stromy, altánek a mnohá zákoutí zahrady jsou rájem pro fotografy.

Hledáte foto a video na svou svatbu U Slámy? Jsme tady a místo dobře známe.

Toto všechno a ještě mnohem víc najdete na jednom z vyhledávaných míst v Moravskoslezském kraji- ve Mlýně vodníka Slámy.

KV-Production toto svatební místo doporučuje ze všech výše uvedených důvodů.

Rezervujte si včas naše služby na svatbu ve Mlýně vodníka Slámy

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.