Kolářova chata Slavíč – recenze svatebního místa

Nádhera v horách- tak by se dalo popsat prostředí, ve kterém se nachází Kolářova chata. Původní chata na Slavíči je z 30. let a znají ji všichni beskydští turisté, kteří procházejí třeba od Morávky do Horní Lomné. To, že vedle původní chaty stojí zbrusu nová stavba s obrovským sálem pro více než 100 lidí, s ubytovací kapacitou a venkovním wellness už ale mnozí neví. A přesně o tom je náš článek.

Kolarova chata foto KV4

Svatba na horách

Když jedete na Kolářovu chatu, jedete do hor. S tím v zimě počítejte a bez řetězů či pohonu 4×4 nejezděte. V létě se dostanete v pohodě, jedete zpevněnou lesní cestou pořád nahoru od Morávky. Problém v zimě s dojezdem vedení Kolářovy chaty řeší a v nejbližší době bude zajištěn bezpečný odvoz z Morávky. Líbí se nám tento přístup, myslí tady na návštěvníky a to se cení.

Děláme symbolické svatební obřady na Kolářově chatě. Bližší informace buď přímo na Chatě nebo u nás.

kolarova chata svatba 50

Hostina v boho stylu či přírodní jednoduchost

Pojďme ke svatbám. Do hor se přímo hodí přírodní, lesní svatby, či styl vintage a boho. Uvidíte sami, až se podíváte do nového sálu ve srubovém stylu. Pojme v pohodě až 104 lidí ke slavnostní tabuli a na večer klidně ještě můžou přijet kamarádi na raut.

O výzdobu se postarají za vás, vše připraví personál a vy si jen vyberete, co přesně chcete. Každý detail s vámi konzultují. S jídlem také poradí, připraví i pokrmy pro hosty s různými stravovacími omezeními. Toto všechno víme díky paní provozní, která se snaží všem vyjít vstříc.

Kolarova chata foto KV3

Hory, příroda a svatba

Svatební obřad na horách je často snem nejen skalných turistů a horalů. Na Kolářově chatě se obřad koná na louce za chatou. Místo si samozřejmě můžete zvolit jaké chcete (i jinde, než na louce za chatou)- ať už koukáte na panorama doliny, či na vrcholky Beskyd. Při plánování obřadu však počítejte s tím, že chata je přímo u turistické a cyklo stezky a proto můžete potkat turisty. U lučního obřadu za chatou se tomuto vyhnete a máte tak zajištěno 100% soukromí.

Když bude pršet, schováte se pod stan. Ten je určený pro oddávajícího a snoubence. Kdybyste chtěli nechat všechny své hosty v suchu, tak se dá obřad uspořádat i přímo v sálu. Oddávající jezdí z Jablunkova.

Praktické informace

Poptejte svůj termín včas, zejména letní termíny se plní nejrychleji. Svatby tady pořádají v úterý, čtvrtek a sobotu. Je to proto, že máte možnost vždy přijet o den dříve, užít si pohodu ve venkovním wellness (třeba s družičkami) a vše si připravit. Když už jsme u toho wellness, na Kolářově chatě mají venkovní bazén se slanou vodou, vířivku a saunu. Chytat na svůj velký den se můžete v novomanželském apartmá s terasou a výhledem na vrcholky hor. Odjezd po svatbě je do 12:00.

Ubytování je zajištěno pro 28 osob na nové chatě, 10 osob v novém apartmánovém domku za chatami a 27 osob ve staré chatě. Celkem tedy ubytujete 65 lidí.

Svatební párty na Kolářově chatě

Velký sál nabízí i velký taneční parket a po 22 tady nerušíte noční klid hlasitou hudbou. Ideální! Svůj první novomanželský tanec si klidně uspořádejte na louce venku, ozvučíme vám jej bezdrátovými reproduktory. Zkuste se např. zamyslet, jestli by se vám líbilo tančit u západu slunce nebo pod hvězdami. To by byly svatební fotky!

Využijte na Kolářově chatě zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

kolarova chata svatba 55 kolarova chata svatba 58

Když už jsme u těch fotek, tak ani nemusíme dlouze rozepisovat, že samotné prostředí je dokonalou kulisou pro pořízení párových i skupinových fotek. Nikam nemusíte jezdit za originálními záběry.

Do prostředí hor, lesa a srubu doporučujeme i cimbálovku. Pokud chcete udělat radost babičkám, tetám a strejdům, či jste sami milovníky lidové živé hudby, je to možnost například na odpoledne k poslechu, ale i k večerní tancovačce.
A obřad? Nic se nehodí víc, než živá hudba k obřadu. Sami si poslechněte, jak “to” zní a představte si ten zvuk rozléhající se horami.

Rozepsali jsme se. Je toho totiž spousta, co o Kolářově chatě na Slavíči říct. Ale to nejlépe sami zjistíte, když se podíváte na místo osobně.

KV-Production doporučuje toto svatební místo zejména pro svatby horské a přírodní.

Cena a dostupnost našich služeb na Kolářovu chatu Slavíč

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.