Hudba na svatbu – průvodce

Hudba nás provází ať chceme nebo ne celým životem. Je také jednou z klíčových věcí na každé svatbě. Velice často se setkáváme s tím, že si snoubenci právě s touto položkou neví rady a proto Vám přinášíme tipy, které Vám pomohou z Vašeho svatebního dne dostat zase o něco více.

Hudba na svatební obřad.

Svatební obřad je nejdůležitější částí celého dne a je dobré jej nepodcenit. Proto jsme si pro Vás připravili samostatný článek.

Hudba na svatební hostinu – Oběd:

Na svatební oběd doporučujeme hudbu ztlumit na takovou úroveň, aby si všichni hosté na všech místech u stolu rozuměli. Hudba by neměla být nijak výrazná. Často hráváme interprety jako:

Máme take připraven produkt Live&Repro, kdy na oběd hraje například saxofonista či houslistka.

Svatební tanec

tanec v oblacích

Svatební tanec se standardně obvykle skládá ze tří částí, resp. tří písní.

  • Společný první novomanželský tanec – volte vždy podle SEBE, je to pouze a jen Vaše chvíle. Nebojte se experimentovat. Líbí se Vám v poslední době čím dál modernější mixy? V roce 2017 jsme takových mixu ať již dopředu či na živo dělali několik.
  • Tanec s rodiči – zde doporučujeme spíše zvolit skladbu po dohodě s rodiči. Symbolicky se totiž jedná o poděkování za vše, co pro Vás v životě udělali.
  • Tanec s nejbližšími přáteli – většinou si novomanželé volí dle vlastního uvážení, případně můžete volbu nechat na DJ či kapele.

Svatební párty

hudba a tanec na svatbe

Celý svatební den patří primárně novomanželům a toto platí také o svatební party. Domluvte si proto s kapelou či s DJ hudební styl, popřípadě interprety, písně, které byste chtěli slyšet. Lze si také určit tzv. „blacklist“, to znamená písněna svatbu či interprety, které z nějakého důvodu slyšet nechcete či je nemáte rádi. DJ či svatební kapela by poté položky z „blacklistu“ neměli pouštět či hrát. Jak taková party může vypadat? Podívejte se.

Tak jako vše ostatní je dobré svěřit hudební stránku svatebního dne profesionálům, kteří by Vám měli pomoci a poradí Vám tak, abyste měli co nejméně starostí a mohli se soustředit na to ostatní.

Pokud chcete profesionálního DJ, neváhejte se obrátit na nás a budete mít o vše postaráno.

Zjistit termín a dostupnost našich služeb

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce