Hotel Lexor – recenze svatebního místa

Když přijedete k hotelu Lexor, který se nachází ve městě Příbor, uvidíte na první pohled okouzlující, historický dům. Není divu, je to totiž jedna z prvních budov na náměstí, jejíž historie sahá až do 15. století. Uvnitř jsou prostory velké a moderní.

Probíhají zde různé akce – večírky, rodinné oslavy, firemní školení, semináře a focení. My se ale pojďme soustředit na svatby.

Svatba v hotelu Lexor

Na svatební veselí si můžete pronajmout celý hotel a personál se o vše postará. Pohodlně se sem vejde až 60 hostů. Pokud si přejete svatbu přes týden, bude pro vás výhodnější naplánovat ji mimo svatební sezónu. Je tu ovšem jedno ale – musí se nejprve naplnit termíny víkendové.

Co každou nevěstu určitě potěší je, že může na hotel přijet už v pátek. Vyspí se do růžova a prožije klidné ráno, aby se bez spěchu připravila na svůj velký den.

Využijte pro svatbu v Lexoru zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

Hotel Lexor 1

Svatební obřad

Říct si „ANO“ můžete přímo na hotelu, radnici nebo v nedalekých zahradách Piaristického kláštera. Toužíte po církevním sňatku? V sousedství Lexoru stojí hezký kostelík. K Vám obřadu může zahrát živá kapela, hudební duo nebo náš DJ – díky bezdrátovému systému ozvučení to pro něj nebude žádný problém.

Ani pro krásné svatební fotky nemusíte jezdit nikam daleko. Dá se využít prostor hotelu nebo zahrad. A asi 10 minut cesty autem od hotelu se nachází zřícenina hradu Hukvaldy se svou rozlehlou oborou.

Ubytování

Hotel Lexor nabízí k ubytování 4 luxusní apartmány. Každý z nich je v jiném stylu a něčím vyjímečný. S využitím přistýlek lze ubytovat 20 osob. A pokud si nevíte rady, který pro svou svatební noc vybrat, můžete využít lákavé akce – “svatební noc na zkoušku”. Více se dozvíte na webových stránkách hotelu.

Společné prostory i některé apartmány jsou bezbariérové a klimatizované. Do schodů šlapat nemusíte – do všech pater jezdí výtah.

Většinu svatebčanů bude určitě zajímat, kde zaparkují své vozy. Na náměstí Sigmunda Freuda je parkovaní v sobotu po 12. hodině zdarma.

Svatební oběd a zábava

Nevěsta si ke slavnostnímu hodování může přinést vše své. Ubrusy, vázy a další inventář hotel zajistí. Jak už jsme psali výše, optimální počet osob na oběd je 60. Hostina probíhá ve společenských prostorách v přízemí, kde se nachází i zázemí pro catering. Samozřejmostí je bezpečný dětský koutek, který je navíc odhlučněný pro větší pohodlí dětí i dospělých. Svatba může současně probíhat i na uzavřeném venkovním atriu, které vytvoří tu pravou romantickou atmosféru. Pohodlně se sem vejde i menší kapela nebo DJe se svou aparaturou. Jen po 22 hodině se všichni musí přesunout dovnitř, dodržuje se tu totiž noční klid.

Večerní veselí tak může pokračovat v podzemním sklepení, které vás svou atmosférou přenese do vinného sklípku na Jižní Moravě.

Hotel Lexor 1

Závěrem

Krásné místo, prostor pro tanec, ale i odpočinek, luxusní apartmány a kouzelná atmosféra, která na vás dýchne historií – to je hotel Lexor. A my Vám tohle svatební místo rádi doporučíme.

Zjistit volný termín a cenu našich služeb pro hotel Lexor

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce