Hotel & Garden U Holubů, Čeladná – recenze svatebního místa

Audio veze článku

 

Čistá příroda, stromy, co se tyčí do nebes, průzračná voda v potůčcích a majestátnost hor kolem… Nelze slovy lépe vystihnout tu atmosféru, která obléhá toho svatební místo v srdci Beskyd – Hotel & Garden U Holubů.

Prostory a ozvučení svatebního obřadu

„Těším se k Holubům vždy. Je to místo odčleněné od městského ruchu a ty hory kolem mě prostě fascinují. Prostor pro svatebního DJ v interiéru je také dobře vyřešen, vidím na všechny svatební hosty a jsem hned v centru dění.“ říká DJ Jirka Vinkler. Prostorů pro svatební obřad mají na Čeladné U Holubů hned několik. Jedním je altánek na kopečku za restaurací, který je vždy designově vyzdoben, druhým je rovinatá louka resortu hotelu. Nabízí zde několik variant ozvučení, jak živou tak reprodukovanou hudbu. S nepřízní počasí si také poradí a obřad vám vystrojí v prosklené zimní zahradě s výhledem na hory.

svatba u holubu celadna 12

Svatební party

Za příznivého počasí bývají hosté v odpoledních hodinách nejčastěji venku. Je zde mnoho možností. Lze si vychutnat skvělý drink pod slunečníky, projít se v okolí či se jen tak zaposlouchat do okolního přírodního ruchu.

Vnitřní prostory jsou dostačující pro svatbu do 70 hostů, při vyšším počtu hostů je potřeba počítat s tím, že budete pravděpodobně posouvat stoly kvůli večerní zábavě. Máme zde za sebou několik desítek svateb, na kterých byl jen DJ, kapela nebo také kombinace obou. Vždy jsme to nějak udělali. :-)

Oceňujeme pomyslné oddělení rautu od části pro zábavu. V sálu je východ na terasu s výhledem na hory. K výčtu plusů ještě přidáme pro nás velmi podstatný fakt a sice, nikdo vám ve 22:00 nepřijde nařídit ztlumení hudby. Kolem totiž nejsou žádní netolerantní sousedé, co by měli problém s rušením nočního klidu. Takže naši časově neomezenou službu DJ můžete využít do sytosti. Umíme si také poradit s venkovním ozvučením a večerním tancem s prskavkami. Velice dobře se nám zde dělají svatební hry, taneční parket je vhodně umístěn a prakticky všichni hosté, kteří se aktivity neúčastní mají skvělý výhled.

Ubytování u Holubů a parkování

U Holubů se ubytuje 53 osob. Za celou dobu, kterou tam hráváme jsme nezaznamenali stížnosti na rušení hostů, kteří šli dříve spát.

Parkování je vyřešeno dobře, k dispozici budete mít parkoviště přímo pod hotelem. Vozidla novomanželů mohou být zaparkovaná takřka vedle hlavního sálu na malém asfaltovém parkovišti.

svatba u holubu celadna 11

Přístup personálu

Úsměv lidí, které potkáte při příjezdu na Čeladnou do Hotel & Garden U Holubů vám často nedovolí mít skepsi. Vy najednou víte, že jejich životní vášní je právě poskytnout kvalitní, profesionální službu s osobním přístupem ke všem klientům i návštěvníkům.

Závěrem – Hotel & Garden U Holubů

Svatbu U Holubů doporučuje všem, kteří milují hory, klid a ticho. Také všem, kteří ocení kouzlo přírody a propojení s moderním designem a v neposlední řadě služby na vysoké úrovni.

dj jan konečný u holubů čeladná svatba

DJ, fotografa či kameramana pro svatbu U Holubů můžete poptat tady

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.