Hotel Bartoš – recenze svatebního místa

Pokud pro svůj svatební den hledáte příjemné místo a jste k tomu navíc milovníky krásné přírody, pak určitě nesmíte vynechat návštěvu hotelu Bartoš. Je to moderně zrekonstruovaný hotel ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Velké množství turistických tras v okolí hotelu určitě uspokojí všechny vyznavače aktivního odpočinku. Na své si zde přijdou i rodiny s dětmi, které rády jezdí na výlety. Potřebujete se zrelaxovat? Užijte si chvíle klidu a pohody v hotelovém wellness centru.

Svatba ve Frenštátě

Jelikož je hotel zejména v letních měsících oblíbeným cílem turistů, doporučujeme poptat termín svatby až rok dopředu. Bartoš není zrovna továrnou na svatby, je pro ně důležitý komfort všech klientů a příjemné prostředí, proto nedělají jednu svatbu za druhou

Do restaurace s rozlehlou venkovní terasou se vejde až 70 lidí. Takže pokud plánujete spíše velkou svatbu, není to žádný problém, pro pohodlí všech účastníků však doporučujeme pozvat max. 100 hostů. Prostory jsou klimatizované, nemusíte se tedy bát, že vám bude v horkých dnech nepříjemně.

hotel Bartos 1

Obřad

Svatební obřad probíhá na zahradě hotelu. Snoubenci si mohou vybrat místo které jim, jak se říká, padne do oka. Pokud plánujete civilní svatební obřad, tak Hotel Bartoš spadá do kompetencí matriky Frenštát pod Radhoštěm. To co u našeho velkého dne bohužel nikdy tak úplně nenaplánujete je počasí. Ale i na to nepříznivé jsou tady připraveni.

K obřadu klidně zvolte živou kapelu nebo DJe – bezdrátovému systému ozvučení může zahrát kdekoliv na zahradě. Stejně tak úžasnou atmosféru svatebního obřadu podtrhne např. houslové duo či jiná kombinace hudebních nástrojů. Personál hotelu je dobře jazykově vybaven, poradí si s angličtinou i němčinou. To jen kdyby byla náhodou v plánu svatba mezinárodní ,-)

Ubytování

Celý hotel je bezbariérový. Ubytovat se zde může až 75 lidí. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje nebo apartmány. Pokud svatební hosté nevyužijí všechny pokoje bývají na hotelu ubytování i turisté, ale nikdy se nestalo, že by to něčemu nebo někomu vadilo. Hledat parkovací místa nemusíte, přímo před hotelem je bezplatné parkoviště, které je navíc hlídané hotelovou službou.

Svatební hostina a párty

V hotelu Bartoš jasně vědí, že jídlo pro své hosty připravují tak, aby bylo zážitkem. Specializují se především na českou kuchyni, která je poctivá a chutná. Dort a ostatní sladké dobroty si budoucí manželé, pokud chtějí, mohou přivézt vlastní.

A na co se všichni určitě těší je večerní zábava. Muži odhodí saka, ženy přezují střevíce, a jde se na taneční parket. V případě teplého večera se otevřou dveře na terasu a párty může probíhat i tam – samozřejmě do 22 hodiny, kdy začíná noční klid. K hraní doporučujeme DJ, už zde hrál např. náš kolega Honza Konečný, kterému se servis a prostředí na Hotelu Bartoš líbilo jak z provozních a organizačních důvodů, tak vizuálně.

A na konec ještě jedno malé upozornění. Blízcí nevěsty a ženicha pro ně rádi chystají různá překvapení a jedním z nich může být svatební ohňostroj. Ten zde bohužel být nesmí. My to jako zase až tak velký problém nevidíme, je totiž spousta možností čím jiným novomanžele překvapit.

hotel Bartos 2

Pár slov na závěr

I když zrovna neplánujete svatbu, můžete v Hotelu Bartoš uspořádat třeba narozeninovou oslavu nebo pracovní setkání. Velké množství turistických tras v okolí hotelu určitě uspokojí všechny vyznavače aktivního odpočinku. Na své si zde přijdou i rodiny s dětmi, které rády jezdí na výlety. Potřebujete se zrelaxovat? Užijte si chvíle klidu a pohody v hotelovém wellness centru. My prostě Hotel Bartoš doporučujeme všemi deseti!

hotel Bartos 3

Zjistit volný termín a cenu DJ pro hotel Bartoš

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.