Hotel Allvet v Drnovicích, vše na jednom místě a kvalitně

Drnovice jsou malá, ale pěkná obec kousek od Vyškova, resp. Brna. Hotel Allvet nenajdete přímo v obci, ale kousek vedle. Je to skvělé místo pro svatbu či firemní akci, pokud jste z Olomoucka či Brněnska. V Allvetu jsme hráli zatím třikrát. Poprvé v roce 2016, poté o rok později. A jaký je náš dojem? Jak jsme se zde cítili? Přečtěte si náš pohled z druhého hraní.

I když se svatební sezona pomalu schylovala ke konci, něco kouzelné přeci jenom na nás v tomto místě dýchlo. Možná to byl právě údiv z toho, že v daný den se v Hotelu Allvet konaly hned 3 svatby nezávisle na sobě. 3 sály v Allvetu pojmou kapacitně až 200 osob. „Jako DJ jsem ocenil zejména to, že každý sál mohl mít vlastní ozvučení a hudbu, která se vzájemně nepřehlušovala a nemíchala“, tak po technické stránce hodnotí svatební místo DJ Honza Konečný, který v Allvetu hrál. O komfort hostů se postará skvělý personál. V každém sálu mají dokonce vlastní bar. Honza hrál v sále, který se typově podobal sálu kulturního domu s pódiem, kde byl velký prostor pro stage a také byl v přímém kontaktu se svatebními hosty, co je pro svatebního DJ velmi důležité.

V přilehlé zahradě můžete uspořádat svatební obřad hned na třech moc hezkých místech, například u jezírka. Jsou zde moc pěkná zákoutí i pro fotografování. V areálu Hotelu Allvet najdete vše, co pro svůj svatební den potřebujete na jednom místě.

foto allvet 2017 1748510457C 8460 8A46 19B3 025A304FBFB0
Zdroj: Hotel Allvet

Jak je to s ozvučením obřadu bohužel nevíme, ten jsme zde zatím nedělali. Jelikož jsme ale nikde neviděli žádně připravené ozvučení, spíše bychom ale doporučili vyžádat si ozvučení od Vašeho DJ, případně zvolit živou hudbu.

Toto místo je také velmi vhodné pro pořádání konferencí a firemních akcí. Nabízí hezké ubytování v 26 pokojích a také sportovní vyžití a wellness v areálu.

Zjistit termín a dostupnost služeb

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.