Hotel a restaurace Palfrig – pohoda na okraji Ostravy

Ve Staré Vsi nad Ondřejnicí hráváme často a baví nás to, že je Palfrig blízko Ostravy a současně na okraji bez ruchu velkoměsta. Díky nejedné zkušenosti v Palfrigu už víme, jak na hudbu napříč celým svatebním dnem a rádi jí předáváme dál.

Můžete využít jak naše DJ, tak foto a video. Místo známe, také fotky v tomto článku jsou z naší svatby.

Svůj svatební termín byste si měli rezervovat minimálně půl roku až rok předem. Mají tady většinou plnou každou svatební sezonu a nejen svatební, ale také tu pro firemní večírky. Stejně tak neotálejte s rezervací našich služeb.

První plusové body má Palfrig určitě za dostatek parkovacích míst přímo před hotelem. Dalším plusem je krásný dvůr, chcete-li terasa, která přímo vybízí k uskutečnění svatebního obřadu. Dle slov paní manažerky Radky Kollárové je mokrou variantou obřadu nedaleký zámeček ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. No a pokud nechcete přejíždět, ale mít vše na jednom místě, využijete prostory v předsálí u recepce, kde vám také místo ke svatebnímu obřadu nachystají.

palfrig 2022 3 obrad

O svatební výzdobu se postará Dagmar Nováčková z Metamorphosy. Sál je určen ideálně pro 60-70 osob, aby každý měl svůj osobní prostor a pohodlí. Tento počet je také ideální i pro večerní zábavu, aby se všichni tančící hezky vešli na připravený taneční parket, který je mimochodem hned vedle baru. Takže nic není daleko. Personál restaurace je vstřícný a velmi ochotný. Rodiče s dětmi jistě ocení v teplých letních měsících zahradu, kde se nejmenší svatebčané mohou do sytosti vyřádit.

A co svatební focení? V zahradě je příjemně, okolní pole a louky jsou oáza pro fotografy a když chcete „ještě něco jiného“, můžete se vyfotit třeba u zmiňovaného zámečku ve Staré Vsi. Své hosty můžete ubytovat přímo v Hotelu Palfrig, nabízí totiž kapacitu až 50 míst.

Svatební párty v Palfrigu

Po 22:00 DJ rozhodně nemusí tlumit, či končit vaši rozjetou zábavu. Na terase venku není zvýšená hlasitost příliš žádoucí, nicméně v uzavřené restauraci se bavte, co vám síly stačí. K tomu vám bude hrát například jeden z našich DJ.

dj josef krsek ostrava

palfrig 2022 2

palfrig 2022 3

Hotel a restaurace Palfrig je vyhledávaný i firmami pro firemní večírky, teambuildingy a různé školící eventy. Je to v Ostravě a přitom to je na okraji. Tato kombinace blízkého dojezdu do města a zároveň osamocení je dokonalou kombinací pro jakýkoliv event.

Zjistit termín a dostupnost služeb

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.