Grunt No. 135, prostředí, které si zamilujete

Jen vy, vaši nejbližší, louka, západ slunce, podvečer, vůně léta… To je sen. A věřte, že není! Kousek od vodní nádrže Těrlicko stojí taková ta stavba, u které si říkáte: „ To je ono“.

grunt 135 DJ e1585005800367

Vypadá, jako velký zděný dům se sedlovou střechou a upravenou zahradou. Zahradou, na které se dá uspořádat překrásný svatební obřad. Pro romantické duše klidně u západu slunce. Uvnitř restaurace, ve které se střídá kámen se dřevem pohostí najednou cca 70 hostů. Celá bývalá zemědělská usedlost z 30-tých let minulého století je vsazená do kouzelné přírodní scenérie. Nejeden svatební host bude také obdivovat terasu s překrásným dobovým kočárem.

dj na svatbu grunt no. 135

S usměvavým a příjemným personálem také počítejte. Jediné omezení, které Vás pravděpodobně čeká je časové a to tehdy, kdy je druhý den po Vás další svatba či jiná akce. V tomto případě si budete svůj den D užít maximálně do 3 hodin.

DJ má svou stage přímo v sálu s hosty, což je nejvhodnější možné řešení a to zejména kvůli přímému kontaktu se všemi svatebčany. Má tak přehled a může okamžitě reagovat na všechny situace. Sál umíme také krásně dekorativně dosvětlit a podtrhnout tak výjimečnou atmosféru Vaší svatby. Stoly bývají buď kulaté nebo do tvaru písmene U. Pro představu koukněte na naši galerii.

Svatební obřad na Gruntu

Zpravidla se na Gruntu zvučíme obřady nebo na nich hrajeme. Obřad se koná buď na louce za stodolou nebo na již zmíněné terase. Vše probíhá vždy hladce, oddávající je vždy z Těrlicka, rezervace termínu obřadu na matrice je možná vždy po novém roce.

svatební místo grunt no. 135

Svatební focení

Svatební fotky budou baladou pro oči! Fotografové toto svatební místo také velmi oceňují právě díky tomu, že není nutno za krásnými fotkami „cestovat“ a na dlouhou dobu se tak vzdálit od hostů.

svatební dj jiří vinkler grunt no. 135

V Grunt No. 135 hráváme pravidelně a vždy jsou to pohodové a veselé svatby.

Využijte na Gruntu zvýhodněné balíčky na všechny naše svatební služby – DJ, foto, video, fotobudka a jiné

To prostředí si nejde nezamilovat.

Zjistit termín a dostupnost našich služeb pro Grunt no. 135

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce