Dwór Świętoszówka, just WOW

„Když jsem se díval z balkonu na ty lesy a kopce přede mnou, ani trochu jsem si nevzpomněl, že z druhé strany je dálnice a benzínka. Ten pohled mě uchvátil stejně jako celé svatební místo“ popisuje Petr Knap.

Když jedete kolem Świętoszówky, což je obec, která se nachází mezi Českým Těšínem a pro slezany známým poslským městem Bielsko-Biala, najdete tam Dwór Świętoszówka, naprosto skvělé místo pro svatební oslavu.

Při příjezdu na mésto Vás jistě zaujme naproti stojící čerpací stanice Shell, ale nebojte, ve chvíli kdy vejdete do budovy okamžitě zapomenete, že nějaký Shell existuje. U vstupu pro svatebčany který je z boku budovy vás vítá pohodový personál a červený koberec :-) a také pár schodů vedoucích do sálu asi pro 160 lidí. Svatební sál se nachází v prvním patře a je rozdělený na dvě části, jedna pro tanec a zábavu, druhá pro hostinu. Je zde také prostorný balkón s nádherným výhledem na hory. A Shell je najednou fuč. „Svou stage jsem postavil na velkém pódiu, ze kterého bylo vidět na všechny svatebčany, což je vždy velké plus“, říká Petr Knap, který zde hrál.“ Přidanou hodnotou je také dekorativní podsvětlení sálu, které vytváří perfektní vizuální dojem.“

„Samotný večer se skvěle podařil a to nejen díky DJ, ale také asi nejlepší obsluze, kterou jsem za svou kariéru potkal“, pokračuje Petr. Spolupráce mezi obsluhou a DJ je totiž velice důležitá. Díky tomu jsme například schopni vytvořit skvělou show při krájení svatebního dortu. Nikdo Vás také nenutí končit v určitý čas atd.

 

Dalším plusem je cena služeb, která se pohybovala kolem 1600 Kč za osobu za vše. Předpokládáme, že je dnes situace podobná.

Více informací, galerii a další zajímavosti najdete na facebooku Dwóra nebo na webu.

KV-Production doporučuje!

Zjistit termín a dostupnost služeb

Obsah článku

Některé naše služby

DJ

lukáš ston svatební fotograf

Foto | Video

firemní akce ostrava žije vínem 2020

Firemní akce

Tento článek jsme psali v minulosti. Může se stát, že již daný prostor nefunguje stejně, jako v době recenze.
Děkujeme za pochopení.